TopStar

14. července 2016 10:52

Michal Chalupa

Ewa Farna slaví 10 let na scéně: V novém klipu roztančila i Jardu Jágra!

Ewa Farna je po právu považována za jednu z nejtalentovanějších českých zpěvaček. Ač je to neuvěřitelné, tak tento rok oslaví 10 let působení na české hudební scéně. Pro své fanoušky připravuje na 11. listopad v pražském Fóru Karlín zatím svůj největší koncert v kariéře.

Dárek v podobě nového singlu “Na ostří nože“ si již nadělila. Nyní k němu představuje videoklip, v němž se roztančila nejen ona, ale také řada jejích přátel, které obdivuje a jsou jí životní i pracovní inspirací: „Poprvé za celou svoji kariéru jsem do svého videoklipu 'propašovala' tanec. Chtěla jsem jím vyjádřit emoce ve vztahu a to nejen partnerském, ale také přátelském či profesním," vysvětluje Ewa.Ve videoklipu chtěla proto poukázat na to, že i ve světě showbussinesu se lidé navzájem podporují a drží pospolu.

Své fanoušky, kteří se jí často ptají, jak vychází s ostatními umělci, chtěla překvapit a do klipu přizvala přátele z branže: „Objevují se tam lidé, které mám ráda, které obdivuji nebo jsou mi inspirací, neměli problém se z čistého kamarádství objevit v mém klipu, nic neřešili. Je to pro mě obrovská pocta, velká podpora a splnění snu," říká mladá zpěvačka. Spolu s ní se v rytmu nového singlu roztančili zpěváci Tomáš Klus a Adam Mišík, herec Jiří Mádl, moderátor Libor Bouček, zpěvačky Debbi a Klára Vytisková, kapela Mandrage, zpěvák a rapper Ben Cristovao, rapper Johnny Machette, kytarista Vojta Bureš a Ewin největší sportovní vzor hokejista Jaromír Jágr.

„Jaromír Jágr je pro mě naprostou ikonou v respektování svého soupeře, a i když se v podstatě na ledě pohybuje na ostří, lidsky působí neuvěřitelně vyrovnaně a vychází i s 'protivníkem' s velkým klidem a nadhledem. Do té tématiky se hodil naprosto skvěle a jsem neuvěřitelně vděčná a dodnes se snažím vzpamatovat z toho, že do toho šel," prozradila s úsměvem Ewa, která v realizaci videoklipu mířila vysoko a Jaromíra Jágra oslovila textovou zprávou a odpověď ji ohromně překvapila a potěšila.

Velká hudební oslava pro Ewu vypukne 11. listopadu v pražském Fóru Karlín. Na ten den připravuje zatím svůj největší koncert, který bude průřezem její dosavadní kariéry a naživo zazní hity jako Měls mě vůbec rád, Boky jako skříň, Boží mlejny melou, Ticho, Leporelo, premiérově zcela nové písničky, ale i tolik oblíbené covery od Adele či Whitney Houston. Fanoušci se mohou těšit nejen na velkolepou show, ale také na mnoho hostů. Pro fanoušky je rovněž připraven speciální balíček, který zahrnuje také a setkání s Ewou před koncertem. V přísně limitované edici vyjde i výběr největších hitů, který bude dostupný jen ve speciálním režimu.


Přečtěte si také