TopStar

14. listopadu 2017 16:00

Ewan McGregor před rozvodem randí s novou kráskou

Šestačtyřicetiletý hollywoodský herec Ewan McGregor je stále ještě oficiálně ženatý. To mu však nebrání v rozvíjení nového vztahu se svou kolegyní a novou láskou, dvaatřicetiletou herečkou Mary Elizabeth Winstead. Právě mladičká kráska byla důvodem rozpadu manželství po neuvěřitelných 22 letech.

Ewan a Elizabeth netouží po článcích o jejich osobním životě, před paparazzi se však schová málokdo. Právě ti si před pár dny všimli zamilovaných hrdliček v ulicích Hollywoodu v Kalifornii. Pár sladil své outfity do stejného stylu a procházel se ruku v ruce. Podle slov anonymního zdroje byly filmové hvězdy na cestě do divadla Pantages, kde se v daný večer hrálo představení muzikálu ,,Hamilton".

O románku McGregora s jeho kolegyní ze seriálu ,,Fargo" se zjistilo před měsícem, tehdy byli oba herci přistiženi při vášnivých polibcích. Tato šokující událost nemile překvapila mnohé fanoušky někdejšího sexy závisláka z trháku Trainspotting. Všichni byli přesvědčeni, že jeho manželství s Evou Mavrakis je šťastné. Ukázalo se, že manželská idylka v rodině nepanuje už dávno a manželé, kteří mají 4 dcery, se odstěhovali jeden od druhého už v květnu. Nyní jsou podle jejich známých v rozvodovém řízení. Ještě stále manželka McGregora celou situaci veřejně nekomentuje.

Ewan McGregor má na krku padesátku. Přesto se na něj ženy lepí jako vosy na med. Herec je proslulý svými zálety už od počátku své herecké kariéry. Při natáčení světoznámého snímku ,,Moulin Rouge" se údajně zapletl s herečkou Nicole Kidman. Film ,,Začátky" ho zas svedl s krásnou Melanií Laurent. Mary by si na nového přítele měla dát pozor, aby ji nestihla stejná historie jako Ewanovu, ještě stále současnou manželku. Navíc, jak se říká, muži zrají jako víno. Zda to platí i v případě Ewana, to posuďte sami.

Finally back out on the road. After a long break from running to put on weight for fargo@and then getting caught on the cigs again. They are gone now and the running shoes are back on. #borntorun #running #run #cigsareshite #nomorecigsneveragain

Příspěvek sdílený Ewan McGregor (@mcgregor_ewan), Zář 12, 2017 v 3:58 PDT


Přečtěte si také