TopStar

3. ledna 2018 17:01

Exbomby: Hvězdy, které byly v minulosti více sexy než současné ikony krásy

Když slyšíme tato jména, většinou si je představíme už v důchodovém věku. Všechny hvězdy, o kterých budeme mluvit, stačily oslavit sedmdesátiny. Pořád ovšem září na červených kobercích. Jen těžko si však vybavíme, jak tyto divy vypadaly ve svých mladých letech. Stojí to ale za připomenutí, vždyť Jane Fonda, Maggie Smith či Cher byly v mládí pořádné kočky!

Jane Fonda

Před pár dny oslavila herečka Jane Fonda jubilejní narozeniny. Filmové ikoně je 80! Vypadá stále stejně fantasticky a na červeném koberci předčí mnohé ze svých o desetiletí mladších kolegyň... Vybavujete si ji ale, jak vypadala za mlada?

Co lze říci o Jane zamlada? S takovým zevnějškem jí kariéra herečky a modelky byla předurčena. Samotná hvězda vypráví, že do modelingu se upsala výhradně kvůli tomu, aby si vydělala na hodiny herectví. Podle jejích slov nebyla role modelky to pravé ořechové, protože jí bylo úplně jedno, jak vypadá a móda ji nezajímala vůbec.

Cher

Jednasedmdesátiletá Cher započala svou hvězdnou kariéru ještě v šedesátkách a na konci devadesátých let ji znal snad celý svět, a to nejen díky jejímu hitu ‚‚Believe“ a následným úspěšným nahrávkám.

Všichni si zamapatovali extravagantní modely zpěvačky v jejím již solidním věku, vždyť už v mládí byla dost kontroverzní osobou. Nejde jen o její výrazné rysy obličeje (disneyovská Pocahontas), nýbrž i o figuru.

Goldie Hawn

Ve svých nejznámějších filmech ‚‚Přes palubu“ a ‚‚Klub odložených žen“ si Goldie zahrála, když jí bylo už 40 let. Ne všichni však vědí, že už ve svých 25 získala herečka prvního a jediného Oscara své kariéry. Šlo o nejlepší vedlejší roli ve filmu ‚‚Kaktusový květ“. Na fotkách té doby je Goldie sama jako květ a rozhodně ne kaktusový. V šedesátkách byla považována za etalon krásy.

Dnes je Goldie dvaasedmdesát a v kinematografii se téměř neangažuje. Její místo převzala dcera Kate Hudson, která může svou krásou matce snadno konkurovat.

Maggie Smith

Nejraději mají diváci Maggie samozřejmě v podobě Minervy McGonagall z Harryho Pottera. Nezapomínají ale ani na její roli Violet Crawley v ‚‚Panství Downtown“. Na kontě má herečka ale přes 80 rolí! S hereckou kariérou začala Smith ve svých čerstvých dvaceti. Už tehdy byl její zevnějšek originální a žádoucí.

Helen Mirren

Tato herečka má pověst královny a aristokratky. Zahrála si hned 3 britské královny. Helen ovšem nikdy nepůsobilo problémy nechat se fotit nahá. Díky tomu si vysloužila u kritiků i široké veřejnosti přízvisko sexbomba pro intelektuály. Dnes je Mirren dvaasedmdesát let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také