TopStar

24. dubna 2014 15:00

Jana Fikotová

Exkluzivně: Den s Václavem Noidem Bártou… Boxoval i vybíral dupačky (FOTOGALERIE)

Skladatel a zpěvák Václav Noid Bárta (33) před pár dny přiznal, že se svou přítelkyní Gábinou Dvořákovou (25) čeká dítě. Jeho život teď připomíná kolotoč. Redakci Prima-Style.cz pustil do soukromí. Strávili jsme s ním celý den. "Mám těhotenské příznaky," smál se.

Budíček 8:00Vašek ráno posnídá, oblékne se do pohodlných džínsů a připraví si věci do svého pidiautíčka, které používá nejčastěji na jízdu po centru Prahy. Po vydatné snídani – káva, džus a toust – vyráží směr fitness na domluvený tréning boxu.

Ranní box 10:00

Oblíbený trénink boxu si zpěvák jen nerad nechává ujít. Trenér a kamarád Lukáš Dvořák už na Noida netrpělivě čeká v Klubu Pražský rohovník. „Vašek je moc dobrej žák. Má trpělivost a snahu. Dokázal bych si ho představit i na soutěži,“ řekl na adresu Noida Lukáš, se kterým se seznámil před pár lety a od té doby spolu trénují. „Většinou bývám pěkně zmlácenej. Vašek má páru. Modřiny už ani nepočítám. Občas při tréninku teče i krev, ale to prostě musí být,“ dodává s úsměvem sympatický trenér boxu.

„Je pravda, že mě box hrozně nadchl. Baví mě to. Člověk si u toho vyčistí hlavu a ještě navíc udržuje kondičku. Teď, když je Gabča těhotná, připadám si, že i začínám mít těhotenské příznaky a to včetně přibývajících kil. Boxem člověk hodně zhubne a nabere svalovou hmotu,“ popisuje svůj sportovní koníček zpěvák, který si na box najde vždycky čas. „Raději si odřeknu jiné záliby, abych chodil na box pravidelně.“

TIP Prima-Style.cz: Vašek potřebuje být v kondici kvůli dvojici svých koncertů, které chystá na 25. a 26. dubna v Hudebním Divadle Karlín. Více na: www.noid.cz.

Dobrý oběd a kafe 12:00Po tréninku se Vašek v tělocvičně osprchuje, převleče a vyráží na něco dobrého k jídlu. „Dneska mám namířeno do OC Chodov, protože si jdu vyzvednout nějaké oblečení na natáčení, abych nedělal Gabče ostudu."

Nákupy pro rodinu 14:00Po jídle jde do svého oblíbeného obchodu, kde má k ruce paní vedoucí, aby mu poradila s velikostí a výběrem. „Docela jsem modeman a na oblečení si potrpím. Nejvíce mi vyhovuje vojenská móda, a to konkrétně letecká Aeronautica Militare. Dokonce mají i ve zmenšeninách to samé i pro děti, takže tady budu rád nakupovat i pro syna,“ přiznává zpěvák.

Aby nedělal Vašek radost při nákupech jenom sobě, neopomněl ani na okukování dětské výbavičky. „Šel jsem se podívat na kočárky, hračky a oblečky. Je to fakt mazec. Těch věcí a výběr ve všem, to je fakt neuvěřitelný. Kočárek asi vybereme nakonec s Gabčou spolu, ale neodpustil jsem si koupit první obleček pro naše mimčo. Dokonce už nás začínají z různých firem bombardovat na spolupráci s dětským zbožím, ale abych byl upřímný, nechci nikde veřejně tajtrdlíkovat za kočárek. To si ho raději koupím.“ Jinak pohlaví miminka zatím ještě nevědí, ale podle svých slov mají oba stejné tušení. „Nevím proč, ale oba si myslíme, že to bude kluk. Doktor nám to prozradí nejdřív tak za čtrnáct dní. Oba jsme moc zvědaví, takže to chceme vědět, ale nikomu to neřekneme. To samé platí i o jménech, která jsme si vybrali.“

Směr natáčení a práce 17:00Kolem páté hodiny nás Vašek pomalu opouští a vyráží za prací, která bude trvat až do pozdních večerních hodin. „Po celém dni relativního nicnedělání, musím vyrazit na natáčení a pak do divadla. Takže povinnosti volají.“ Po práci si Vašek sedne do svého pidivozítka Smart a vrací se za svou těhotnou přítelkyní, kterou podle svých slov jistě brzy povede k oltáři. „Určitě chci Gabču požádat o ruku a vzít si ji. Vše mám zatím v hlavě a nechci o tom veřejně mluvit. Rád bych Gábinku překvapil.“

-juf-


Přečtěte si také