TopStar

18. června 2013 16:40

Blanka Konrádová

Exkluzivně: Medková si užívala s Kováčem v New Yorku

Fotbalista Radek Kováč si svou manželku Kláru Medkovou pěkně hýčká. K 30. narozeninám jí nadělil cestu do New Yorku. Užívali si tam sami, bez dětí.

„V New Yorku jsme byli pět dní a stihli jsme za tu dobu úplně všechno, i nákupy. První den jsme si najali průvodkyni, jeli jsme dokonce limuzínou. Další dny jsme městem courali sami. Byli jsme na Empire State Building, na Wall street, v China townu i u sochy Svobody,“ vypráví Klárka. „Cesta do New Yorku byla hezký dárek, ale už bych tam znovu nejela. Na mě je to moc hektické město. Mám raději Itálii, posezení v kavárně a žádný stres. Navíc mě zaskočilo, jaká je v New Yorku špína. Ve filmech to všechno vypadá takový nablýskaný, ale realita je jiná,“ dodává Medková.

Hned po návratu si společné volno ještě prodloužili. Využili toho, že jejich dva synové, čtyřletý Radeček a dvouletý Davídek, byli u Klářiny maminky na Moravě. Manželé tedy odjeli na pár dní do Harrachova, kde mají apartmán. „Ráda jsem si od kluků trochu odpočinula, ale ke konci se mi už stýskalo,“ říká Klára, která je teď máma na plný úvazek.

Modelingu se věnuje už jen výjimečně. „S dětmi nemám na nic víc čas. Kluci jsou navíc často nemocní, takže je mám ze školky pořád doma. Taky mě dost zaměstnává náš dům a zahrada, je tam pořád co dělat,“ vysvětluje.

Radek Kováč teď hraje za Slovan Liberec a domů do Prahy jezdí "na otočku" třikrát čtyřikrát týdně. Všechno zařizování kolem domácnosti tedy zůstává na Kláře. „Nedávno jsem Radkovi říkala, že bych chtěla, aby jednou přišel domů a já ležela u televize na gauči. To se mi ještě nikdy nepovedlo,“ směje se.

Klára je ale ráda, že má konečně vlastní domácnost. S Radkem si provizorních domovů užili dost, když měl různá angažmá v zahraničních fotbalových klubech. „Jsme spolu deset let, z toho osm jsme žili mimo republiku. Napřed v Moskvě, pak v Londýně a ve švýcarské Basileji. Radek je teď v Liberci spokojený, možná už jsme tedy v Čechách nastálo,“ doufá Klára.

V srpnu budou manželé Kováčovi slavit třetí výročí svatby – co Radek Kláře nadělí tentokrát?

Blanka Konrádová

Sdílejte článek

Přečtěte si také