TopStar

13. března 2018 11:35

Exkluzivně: První záběry z filmu o princi Harrym a Meghan Markle

Na sítích se objevily první záběry z filmu o nejkrásnějším páru současnosti ‚‚Harry & Meghan: The Royal Love Story‘‘. Fanoušci si tedy konečně mohli prohlédnout hlavní hrdiny blíže a posoudit, zda jsou herci podobní skutečným zamilovaným. Tvůrci se dokonce rozhodli ve filmu představit i předchozí pár Kate a Williama. Co na celou filmovou rodinku říkáte?

Parisa Fitz-Henley, která získala roli Meghan Markle, a Murray Fraser, který ztvárnil prince Harryho, jsou na promo snímcích v romantické podobě dvou zamilovaných. A právě o tom film pojednává - o dvou zamilovaných, kteří se čirou náhodou seznámili a vzplanula mezi nimi horoucí láska.

Na nových fotografiích můžeme vidět i královnu Alžbětu (tu si zahrála Maggi Sullivan), prince Charlese (Steve Coulter), prince Williama, Kate Middleton, prince George i princeznu Charlottu. Televizní stanice Lifetime představí film 13. května, tj. týden před skutečnou svatbou Markle a Harryho, která je plánována na 19. května.

Totožný snímek byl natočen o romantickém příběhu prince Williama a Kate Middleton. Filmový počin ‚‚William & Catherine: The Royal Romance“ se s pozitivním hodnocením příliš nesetkal. Příběh o lásce mezi příslušníkem královské rodiny a dívkou z lidu byl příliš kýčovitý a diváci si mimo jiné stěžovali na příliš slabé herecké výkony. Kdo ví, třeba tvůrci pro nyní překvapí. Když už ale nic jiného, tak se alespoň můžeme těšit na další klišoidní film plný sentimentu.

Je třeba zmínit, že svatba prince Harryho a jeho snoubenky Meghan Markle bude pro některé zřejmě překvapivá. Meghan se svěřila, že by byla ráda, kdyby ji k oltáři odvedla její matka. Tou je Doria Raglang, cvičitelka jógy. S matkou si je dívka velmi blízká, chodí společně každé ráno sportovat i nakupovat věci potřebné ke svatbě. V rozhovoru po zásnubách princ označil Meghaninu matku za „úžasnou“ osobu, takže je možné, že se bude snažit jejímu přání vyhovět.

Sdílejte článek
Štítky britská královská rodina princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také