TopStar

6. března 2015 13:02

Tereza Javorová

EXKLUZIVNÍ POZVÁNKA: Přidejte se do cyklotýmu Romana Šebrleho!

Olympijský vítěz a zprávař TV Prima Roman Šebrle 6. června ukáže, jestli je stále ve formě. Jako kapitán jednoho primáckého týmu bude závodit ve firemních cyklistických závodech BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE. Poměřit si s ním síly anebo se přidat k němu do týmu můžete i vy!

Soupeřit s několikanásobným olympijským vítězem by byl asi předem prohraný boj. Šebrle ale přiznává, že cyklistika není jeho nejsilnější parketa.

„K cyklistice jsem nebyl od malička vedený, takže k ní nemám nijak oslnivý vztah. Baví mě ale sledovat třeba Tour de France nebo v létě vyjedu s dětmi na kolo, aby nezlenivěly.“ Na jízdu na kole mu prý vůbec nezbývá čas. „Bohužel mám velmi málo času a vyjet si na půl hodinky nemá cenu. Ale třeba až budu starší, tak budu jezdit častěji.“ Proč byste se měli přijít podívat, jak se přihlásit a o jaké ceny se bude závodit? Více informací najdete ZDE.

Osobní pozvánka od Romana Šebrleho:

Voda? Ani náhodou!

Tipli byste si, ke kterému jinému sportu nemá Šebrle blízko? Je to plavání. „Rád se vykoupu, ale to je tak všechno,“ směje se olympijský vítěz, který se nedávno vrátil z dovolené. „Odpočinková dovolená to rozhodně nebyla. Vstával jsem každý den brzo ráno, abych mohl pět až šest hodin trénovat. Zbytek času jsem strávil s rodinou," říká moderátor hlavních zpráv TV Prima.

Šebrle s dcerou Kateřinou

"Je ale pravda, že pasivně odpočívat moc neumím. Rád si zahraju golf nebo fotbal, který jsem hrával 16 let, tak mám k němu velmi blízko,“ prozrazuje sportovec. Zároveň ale přiznává, že sportovní disciplíny, ve kterých vyhrával zlaté medaile, si už nevyzkoušel hodně dlouho. „Každý den běhám pět až šest kilometrů, ale celý desetiboj už dlouho netrénuji,“ říká Šebrle.

Roman Šebrle neumí odpočívat pasivně. Nejraději relaxuje golfem

SA

Sdílejte článek
Štítky Roman Šebrle cyklistika golf vítěz

Přečtěte si také