TopStar

7. října 2018 14:54

Ilona Blašková

Exkluzivní rozhovor s Tomášem Hauptvogelem! Jak to bylo s jeho koncem ve Zprávách?

Příchod Gabriely Laškové z mateřské dovolené zamíchal pořádně kartami. Už několik dnů ji tak můžete vídat po boku nového parťáka Matěje Misaře. Tato dvojka nahradila oblíbenou dvojici Terezii Tománkovou a Tomáše Hauptvogela. Jak to bylo s jejich odchodem? Co dělají? A jak se jim líbí nová moderátorská dvojice? Zeptali jsme se Tomáše na pár otázek!

Věděli jste, že se plánují změny ve Velkých Zprávách?

My jsme to samozřejmě věděli, že se chystají změny. Jitka Obzinová nás oslovila poměrně s velkým předstihem, kdy mně a Terezii nabídla pozice v online zpravodajství. My jsme se k tomu nějakým způsobem postavili a vyjádřili. Takže jsme to věděli.

Co říkáte na svou novou funkci v redakci online zpravodajství?

Učím se jí. Stále ještě trochu tápu. Ale moc mě to baví, protože to má budoucnost. Těším se, až se to všechno rozjede a zaběhne a budou se nabalovat další projekty, které tady budeme spouštět. Jsem z té funkce nadšený.

Takže jste si dal nějaké cíle?

Jenom malí mají malé cíle a já se velkými cíli jenom hemžím! Cíle jsou, a proto, že je zájem i z vedení televize, díky čemuž můžu být na pozici šéfredaktora online zpravodajství, tak ty cíle jsou poměrně veliké. Nechci úplně zabrušovat do jednotlivých detailů, abychom zbytečně neodkrývali karty. A když se je podaří zrealizovat, byť z části, tak se máme na co těšit.

Co říkáte na novou moderátorskou dvojici Gabrielu Laškovou a Matěje Misaře? Jak se Vám líbí? Koukal jste na jejich premiéru?

Na premiéru ne, ale samozřejmě jsem je viděl. Jde jim to. Tak Gábina je zkušená moderátorka, která má už pár let za sebou po boku Romana Šebrleho. A Matěj Misař je mladý, talentovaný a krásný. Výrazně ty Zprávy omladili.

Sdílejte článek