TopStar

13. května 2019 10:21

Tereza Šulcová

Exmanžel vévodkyně Meghan se oženil! Vzal si dceru multimilionáře

Exmanžel vévodkyně ze Sussexu, filmový režisér, producent a agent několika celebrit Trevor Engelson, si po rozvodu s Meghan prožil těžké období. Ne každému by se líbilo, kdyby se jeho „bejvalka“ provdala za anglického prince a všude musel číst, jak jsou šťastní. Nyní se ale mince obrátila!

Engelson se tento víkend oženil s dietoložkou Tracey Kurland, která je podle serveru Daily Mail dědičkou slušného jmění. My gratulujeme! Vdaná za filmového režiséra Trevora Engelsona byla i vévodkyně Meghan, a to od roku 2011. Jejich vztah začal už v roce 2004. Manželství jim ale vydrželo pouhé dva roky. V roce 2013 se dvojice rozvedla. Každý si pak šel svou cestou.

Meghan, která se živila herectvím pokračovala v tomto směru do té doby, než se v červenci 2016 seznámila s princem Harrym přes společnou kamarádku. 8. listopadu 2016 i Kensingtonský palác potvrdil vztah mezi vévodou ze Sussexu a Meghan Markle. Svatba proběhla 19. května 2018 v kapli sv. Jiří na hradě Windsor.

Meghanin bývalý manžel však nezůstal pozadu. V sobotu 11. května se oženil s dcerou multimilionáře! Své ANO si řekli v Kalifornii v resortu Montecito. Svatba byla tradiční oproti veselce s Meghan, se kterou byl v roce 2011 na Jamajce v resortu Ocho Rios.

Dvojice oslavovala sňatek dlouhé čtyři dny společně s více než stovkou hostů a nechyběly sudy piv, rumu a krásný bílý písek na pláži. Vdavky s Tracey Kurland probíhaly zcela tradičně. Na internetu už dokonce koluje fotografie prvního tance.

Sdílejte článek
Štítky Meghan Markle svatba

Přečtěte si také