TopStar

10. října 2017 11:12

Markéta Škorňová

Exmanželka amerického prezidenta se rozpovídala! Ivanka Trumpová vydala knihu!

Příběh krásné Češky, která popletla hlavu bohatému podnikateli, zná téměř celý svět. Nyní se však ona sama rozhodla napsat knihu o životě s vlivným mužem Spojených států. Její otevřená zpověď šokuje nejednoho čtenáře.

Ivanka Trumpová, rozená Zelníčková napsala knihu o velké lásce i bolestném rozchodu s manželem svých třech dětí, Donaldem Trumpem. Kniha nese název „Raising Trump“ a vydává ji nakladatelství Gallery Books.

Svého času profesionální lyžařka se v knize zmiňuje o svém dětství v komunistickém Československu i snu být jednou slavná po celém světě. Tehdy ještě netušila, že se jí sen záhy splní. V kapitolách o vztahu s Donaldem Trumpem odhalí pikantnosti celého románku i vztahy se třemi dětmi - Donaldem, Ericem a Ivankou.

Rána z čistého nebe

Nejvíce stran je ale věnováno bolestivému rozchodu, kdy Ivanka zjistila, že ji současný prezident podvádí s Marlou Maples. S tou se Češka poprvé setkala v Aspenu. Blondýna k ní suverénně nakráčela a spustila: „Ahoj, jmenuji se Marla a miluji tvého manžela. Miluješ ho ty?“ „Řekla jsem jí: ‚Jdi do háje. Miluji svého muže.‘ Nemluvila jsem jako dáma, ale byla jsem v šoku,“ vzpomíná Ivana.

Tehdy již úspěšná podnikatelka prožívala své nejhorší životní období. Média propírala rozvod Trumpových den co den. „Mohu jen kroutit hlavou nad tím, jak příšerné to bylo. Kdykoliv jsem zapnula televizi, uslyšela jsem své jméno,“ popisuje muka Trumpová. Rozvod pochopitelně zasáhl i děti a nejstarší syn Donald dokonce s otcem celý rok nemluvil.

Nejlepší ex

Nakonec se však všechny vztahy urovnaly a dnes jsou Ivanka s Trumpem dokonce dobří přátelé, kteří si volají několikrát týdně. „Je to má nejoblíbenější exmanželka,“ svěřil se jednou médiím prezident USA.

Kniha „Rasing Trump“ vychází právě dnes, tak si ji nenechte ujít!

Sdílejte článek

Přečtěte si také