TopStar

30. června 2013 11:30

Dagmar Dandová

Exotická Rita Ora: Už nechci zahýbat!

Britská exotická zpěvačka Rita Ora je zamilovaná až po uši a užívá si vztah s DJ Calvinem Harrisem. Dokonce je svému příteli věrná!

„Cítím se vedle něj taková malá a stále je o mě postaráno. Jsem velmi šťastná a užívám si monogamii,“ přiznala exotická kráska pro britský deník The Sun. „Mám štěstí, že jsem našla někoho, kdo je přesně takový jako já,“ pochvaluje si hvězda.

Vztah Rity a Calvina Harrise je ale stále pod drobnohledem, veřejnost je informovaná téměř o každém jejich kroku. Pro zpěvačku je tato situace velice vyčerpávající. „Neexistuje jasná odpověď na otázku, jak se máte chovat, když máte někoho opravdu rádi a lidi si vás s ním neustále fotí. Je to takové zvláštní. Snažím se ty blesky fotoaparátů nevnímat,“ říká Ora. „Hodně záleží také na tom, kam se společně rozhodneme jít jako pár,“ prozradila zpěvačka v britském rádiu Capital FM.

Rita Sahatçiu Ora je rodačka z kosovské Prištiny. Rodina se ale jen chvíli po jejím narození přestěhovala do Londýna. V Británii také Rita Ora vyrostla. Jako zpěvačka se poprvé představila v roce 2007. Zpívala tehdy v písničce Awkward jako host Craiga Davida.

V roce 2009 se seznámila s rapperem Jay-Z a upsala se jeho labelu Roc Nation. Předloni Rita Ora hostovala ve skladbě Hot Right Now, kterou nahrál DJ Fresh. Tato píseň dobyla britský žebříček a stala se tak vůbec prvním drum´n´bassovým singlem, kterému se povedlo prorazit v britské hitparádě. Vloni vydala Rita své debutové album s názvem Ora.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také