TopStar

13. května 2013 11:40

Blanka Konrádová

Faltýnová s Marešem plánují líbánky v Miami!

Modelka Petra Faltýnová (35) vyrazila na kubánskou Havana party v odvážných červených minišatech a společně s Jitkou Válkovou (21) a Kateřinou Sokolovou (24) si vyzkoušela práci barmanky.

Naučila se míchat speciální obrovské litrové Mojito, které prý bude pravidelně připravovat svému partnerovi moderátorovi Leošovi Marešovi (37).

„Kubu mají jako oblíbenou destinaci všichni moji ex a má ji rád i Leoš. Já jsem se tam ještě nestihla podívat, ale než se tak stane, překvapím přítele alespoň pravým kubánským drinkem," řekla Faltýnová, která dorazila na akci v krátké černé paruce.

„Nikdy jsem účes neměnila. Vždycky jsem měla dlouhé hnědé vlasy a tohle byl takový pokus o změnu. Líbí se mi to, ale ostříhat se nenechám.“

Faltýnová se modelingu věnuje už jen příležitostně, hlavní prioritou jsou pro ni závěrečné zkoušky na škole interiérového designu Intermezzo.

„Dodělávám teď diplomku na téma Architektura a design, kterou bych ráda na jaře dokončila. Pak určitě pojedeme do Miami, kde bychom chtěli strávit tak měsíc u moře. Adrianka totiž miluje vodu. Já teda moc neplavu, ale vždycky si to tam pořádně užijeme.“

-dad-

Podívejte se na video s Leošem Marešem


Přečtěte si také