TopStar

29. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Faltýnová záviděla! Vlasy si nesmí ani obarvit

„Líbí se mi to, ale už jsem na to strašně stará. Už bych si tím moc nepomohla,“ obdivovala Petra Faltýnová do půl hlavy vyholenou hlavu jedné dívky na party u příležitosti otevření Mini baru ve Žlutých lázních.

Sama je vázána smlouvou s klientem Pantene, a tak si nemůže vlasy zkrátit ani odbarvit na blond. Propaguje totiž tmavý odstín. Paradoxně ale při focení této reklamy jí obarvili vlasy na rezavočervený odstín.

Faltýnová hodně zvažovala, zda na party pod širým nebem ve Žlutých lázních nevzít svoji tříletou dceru. Nakonec ji ale nechala doma. „Dneska jsme byly na trampolíně a zítra jdeme na gymnastiku, která ji strašně baví. Já jsem ji taky dělala, ale pak jsem přesedlala na lyžování,“ prozradila.

Zanedlouho se bude modelka honosit titulem bakalář, protože ji čekají zkoušky na škole interiérového designu. „Jsem z toho studia nadšená, ale jestli jsem obstála, to se uvidí až za čtrnáct dní.“ Do té doby nechce modelka ani mluvit o tom, jak svoje vzdělání dál zúročí. „Jsem strašně pověrčivá,“ přiznala.

Nicméně svým přátelům a známým radí, jak si zařídit interiér a své tři nemovitosti – byt v Praze, dům v Řitce a na Floridě – zevnitř obměňuje co půl roku!

-iba-

Sdílejte článek

Přečtěte si také