TopStar

17. května 2018 09:40

Fanoušci jásají: Tom Cruise se představil v novém traileru Mission: Impossible 6

Hollywoodský herec Tom Cruise (55) v lednu překvapil své fanoušky, když si založil Instagram. Idol dívek a žen celého světa na svém profilu zveřejňuje fotky a videa z natáčení oblíbeného blockbusteru ‚‚Mission: Impossible“. Teď se natáčí už šesté pokračování teprve před pár hodinami vyšel první oficiální trailer.

Stejně jako v předchozích dílech světového akčního snímku, i v novém získal hlavní roli Tom Cruise. Pro tentokrát bude agent Ethan Hunt (Tom Cruise) čelit zloduchovi Augustovi Walkerovi (hraje Henry Cavill) a pomáhat mu v tom bude Rebecca Ferguson, Ving Rhames či Simon Pegg. Nebezpečné triky, fantastické efekty a zamotaný děj - milovníky napětí a ostatně i Cruise nový díl rozhodně potěší.

Ve filmu si zahráli také Alec Baldwin či Michelle Monaghan a režisérské křeslo obsadil Christopher McQuarrie, který natočil roku 2015 pátou část ‚‚Mission Impossible - Národ grázlů‘‘. Světová premiéra nového filmu proběhne 26. července letošního roku.

‚‚Chystejte se,“ napsal Cruise k jedné ze svých fotek. Na druhé fotografii předvedl herec dechberoucí scénu z natáčení. ‚‚Máme od filmu velká očekávání. Nemůžeme se dočkat, až ho uvidíte,“ probudil svým komentářem zvědavost fanoušků.

Zdá se ale, že stránka byla založena jen a čistě kvůli promu k filmu, soukromých fotek se tedy fanoušci nedočkají. Je ale pravdou, že Tomův herecký kolega Will Smith si Instagram založil také nedávno a zdá se, že si už v sociální platformě zalíbení našel. Třeba i Cruise si to rozmyslí a Instagram se stane součástí jeho každodenní rutiny.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Tom Cruise Will Smith Mission: Impossible 2 Simon Pegg Rebecca Ferguson

Přečtěte si také