TopStar

20. června 2018 09:40

Fanoušci strádají: Emilia Clarke řekla své sbohem Hře o trůny

I když poslední sezóna seriálového hitu Hra o trůny vyjde až příští rok, pro Emilii Clarke, která si zahrála jednu z hlavních rolí, už seriál skončil. Herečka dotočila poslední scénu a se slzami v očích řekla štábu i svým kolegům konečné sbohem.

Je to teprve pár hodin, co padla poslední klapka s přítomností Emilie Clarke a ta se tak rozloučila s dlouholetým projektem, který zásadně ovlivnil její život. ‚‚Skočila jsem na loď a pluji k ostrovu (Irsko, kde probíhal natáčení), abych se rozloučila se zemí, kde jsem se cítila téměř 10 let jako doma. Byla to úžasná zkušenost! @gameofthrones, děkuji za život, o kterém se mi nikdy nesnilo. Děkuji za rodinu, po které mi bude šíleně smutno,‘‘ napsala Emilia na svém Instagramu.

Fanoušci jsou samozřejmě hořce zklamáni a v komentářích děkují herečce za famózní ztvárnění role Daenerys Targaryen. Všichni samozřejmě pokračují spekulovat, jaký bude hereččin seriálový osud a všichni jsou přesvědčeni, že právě ona zvítězí v poslední bitvě. Televize HBO ale dlouho neotálela a již připravuje prequel Hry o trůny, známých tváří a příběhů se už ale fanoušci nedočkají.

Emilia Clarke je britská herečka narozená v Londýně. Pro hereckou kariéru se údajně nadchla už ve svých třech letech, kdy ji její matka vzala na muzikálové představení Show Boat, ve kterém dělal Emiliin otec zvukaře.

Po dokončení studií v Oxfordu roku 2005 se přihlásila do herecké školy Drama Centre London. Svůj seriálový debut si Emilia připsala v témže roce, když se objevila v jedné z epizod britského seriálu Doctors. Její první a prozatím největší rolí se stala postava Daenerys Targaryen ve středověkém fantasy seriálu Hra o trůny, k jehož premiéře došlo v dubnu 2011.

Sdílejte článek

Přečtěte si také