TopStar

21. dubna 2018 10:28

Fanoušci v šoku: Britney Spears se vešla do šortek, které nosila před 17 lety

Zpěvačka Britney Spears (36) tráví úporné hodiny ve fitku a zdá se, že teď je blonďatá hvězda na vrcholu svých sil. Na sociálních sítích to taky hrdě prezentuje. Třeba minulý týden předvedla na fotce muzikantka provaz, když tančila se svým přítelem. A už dnes se pochlubila šortkami, které vytáhla ze skříně po celých 17 letech. A vešla se do nich!

Jeden z fanoušků Britney si všiml, že šortky, ve kterých se zpěvačka nechala nafotit, jsou nápadně podobné těm, ve kterých pózovala ve svých 19 při natáčení klipu ‚‚Don‘t Let Me Be the Last to Know‘‘. ‚‚Tak to je něco, Britney Spears pořád nosí šortky ze svého starého klipu,‘‘ napsal fanoušek k příspěvku. A další komentáře na sebe nenechali dlouho čekat. ‚‚Fakt že jo! Vypadáš pořád fantasticky!‘‘

Zpěvačka na svých sociálních sítích permanentně zveřejňuje fotky z posilovny. Ještě před nedávnem byla šestatřicetiletá hvězda kritizována za svou figuru, doby se ovšem mění a dnes se zpěvaččina postava označuje za dokonalou. To vše jen díky zdravé stravě a aktivním tréninkům právě ve fitku. No, Britney by si měla dávat na svůj vzhled skutečně pozor, když si začala románek s o 12 let mladším zajíčkem Samem Asgharim.

Fanoušci se nechali slyšet, že dvojice vypadá bok po boku fantasticky a Britney vedle mladíka jen vzkvétá. Oba dva zamilovaní jsou v ideální formě a skvěle si rozumí. Nenechaly na sebe čekat ani otázky ohledně svatby - fanoušci Britney se nemohou dočkat, až ji uvidí v bílém. Západní média informují, že spekulace nejsou zas tak nereálné a k obřadu by v brzké době skutečně dojít mohlo. Nejen, že si pár rozumí, Sam se dokonce spřátelil se zpěvaččinými syny, 12letým Seanem a 11letým Jaydenem.

Připomeňme, že Britney a Sam se poznali na natáčení hudebního klipu zpěvačky ‚‚Slumber Party‘‘. Spears si troufla říci o tanečníkovo číslo až po pěti měsících vzájemné spolupráce. Dále se však vztah začal rozvíjet velmi zprudka a velmi záhy se Asghari poznal i se zpěvaččinými ratolestmi. Dnes doprovází Sam zpěvačku na téměř všechna turné a vystoupení. Soukromí si dvojice dobře střeží a nerada o něm před novináři mluví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také