TopStar

20. ledna 2018 00:27

Fanoušci zase zkritizovali Kim Kardashian! Maminka nemůže být tak laciná

Jednou se Kim Kardashian nechala slyšet, že si bude dělat obnažená selfíčka dokud neumře. No, svoje slovo drží, téměř každý týden se na jejím Instagramu objevují nové nestydatosti. Fanoušci si na nevhodné fotky jedné z Kardashianek už zvykli, tu poslední už ale nerozdýchali.

Televizní hvězda na svém Instagramu zveřejnila fotku, kde je úplně nahá. A to teprve několik dnů po narození jejího s Kane Westem třetího dítěte. A právě to se znelíbilo fanouškům, kteří obvykle snesou mnoho. Velmi často se objevovaly negativní komentáře se slovy: ‚‚Vždyť jsi matka!“ Druhou dcerku porodila hvězdné dvojici náhradní matka, možná tím chtěla Kim poukázat na svou postavu, která neby\la těhotenstvím ani porodem zkažena.

‚‚Není to správné, jsi rodič.“

‚‚Oblékni si alespoň něco.“

‚‚Nové dítě asi zatím neupoutalo pozornost Kim, tak se chvástá svým hrudníkem.“

‚‚Měla jsem ráda Kim, ale děvče... nenarodilo se ti dítě? Odkud na to máš čas?“

A mnohé další ostře kritizující komentáře se objevovaly pod fotkou na instagramovém účtu hvězdy.

Připomeňme si, že velmi záhy se stanou matkami (bez pomoci náhradních matek) i dvě sestry Kim. Khloé Kardashian a Kylie Jenner. Pakliže jedna přestala skrývat těhotenství už před novým rokem, tak Kylie stále ještě nemluví o tomto tématu s médii. Nedávno se ale na veřejnost dostaly informace, že matka Kylie neschvaluje jejího vyvoleného.


Přečtěte si také