TopStar

15. února 2018 09:00

Fantastický plavec Michael Phelps se těší z dalšího potomka!

Držitel 28 olympijských medailí Michael Phelps (32) a jeho žena modelka Nicole Johnson se dočkali dalšího potomka. Chlapec, kterého pojmenovali Beckett, se narodil v pondělí 12. února. Sám sportovec se o radostné novině zmínil na svém Instagramu.

‚‚Včera došlo ke kouzelnému momentu. Nicole a já bychom vám rádi představili Becketta Richarda Phelpse. I malý, i maminka jsou v naprostém pořádku. Cítím se jako nejšťastnější člověk planety,‘‘ napsal Michael k něžnému snímku, kde jeho žena objímá obě své dítka.

Fanoušci plaveckého mistra si pospíšili a okamžitě začali Phelpsově rodince přát mnoho zdraví a zdaru a rovněž zmínili, že fotka se povedla velmi emotivní a jemná. ‚‚Tak krásná rodina. Gratulujeme,‘‘ zněl jeden z komentářů u sdílené fotografie.

Připomeňme si, že vodní krasavec se stal tatínkem prvně v květnu 2016 - dvojici se narodil syn a rodiče ho pojmenovali Boomer Robert. O druhém přírůstku v rodině promluvil Phelps na sociálních sítích loňským létem, když zveřejnil fotku, jak jeho první syn drží pozitivní těhotenský test.

Zdá se, že Phelps má se svými syny velké plány. Se starším Boomerem trénuje ne-li každý den v bazénu. Teď přijde řada na Becketta, vždyť Michael si musí vybudovat kvalitní následovníky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také