TopStar

14. července 2018 10:27

Fantom Opery Marian Vojtko se musel vzdát dobrého jídla i alkoholu

Zpěvák Marian Vojtko (45) je známý milovník dobrého jídla, které si fotí i na své sociální sítě. Teď se mu ale gurmánství vymstilo a musí tak hubnout, aby se vůbec vešel do kostýmů. Nejen, že se vzdal všelijakých pochoutek, ale musel říci ne i alkoholu a začít navštěvovat posilovnu.

‚‚Nechal jsem se přemluvit k posilování, protože mi bylo řečeno, že už mám fakt velké břicho, a bál jsem se, že už se nevejdu do kostýmu,‘‘ nechal se slyšet zpěvák, který ztvárňuje hlavní roli v muzikálu Fantom opery v divadle Goja Music Hall. Jelikož mělo představení nějakou dobu pauzu, Marian se uvolnil a dovolil si nabrat nějaké to kilo navíc. No a to se mu vymstilo. Teď se do kostýmů skutečně nevejde a navštěvuje kvůli tomu i trenéra.

‚‚Mám striktní a přísný dietní režim. Trenér, kterému za to platím strašné prachy, mi dal jídelníček,‘‘ zmínil s úsměvem Vojtko, který musel radikálně změnit svůj jídelníček i celkový životní styl. Teď nesmí mimo všemožných delikates ani pít alkohol a povolenu má sem tam maximálně jednu sklenku vína. ‚‚Skončit jsem musel i se žebry, kterých jsem jen v jediné hospodě za divadlem GoJa Music Hall snědl tolik, že už by z nich bylo deset prasat.‘‘

Zdá se, že nový životní styl bere Vojtko s nadhledem a těší se alespoň na to, až bude prezentovat své vydřené svaly u bazénu. ‚‚Mám z toho docela zažívací potíže. Zeleninu s kuřecím masem a všelijaké ty kaše, bílé jogurty a cottage moje tělo moc dobře nepřijímá. Je to, jako bych měl břišní katar,‘‘ dodal herec z představení Ples upírů či Angelika. Nechme se překvapit, zda to zpěvák skutečně vydrží.

Sdílejte článek
Štítky hubnutí alkohol dieta Fantom opery Marián Vojtko dobré jídlo

Přečtěte si také