TopStar

14. července 2013 12:00

Dagmar Dandová

Fanynky seriálu Glee v šoku: Zemřel herec Cory Monteith (+31)

Fanynky seriálu Glee v šoku: Zemřel herec Cory Monteith (+31)

Jednadvacáté patro hotelu Fairmont Pacific Rim ve Vancouveru se stalo v sobotu dějištěm tragédie. V jednom z pokojů zemřela hvězda seriálu Glee Cory Monteith.

Příčina smrti se ještě vyšetřuje, vypadá to však na předávkování a policie předběžně vyloučila cizí zavinění. Cory, který hrál v seriálu zpěváka školního sboru a fotbalistu, dlouhodobě nezvládal své potíže s drogami a alkoholem. Poprvé byl na odvykačce v devatenácti letech, naposledy letos v dubnu. Tehdy dobrovolně strávil v léčebně celý měsíc, ale nezdá se, že by to příliš pomohlo.

Cory byl ve Vancouveru na dovolené se svou snoubenkou Leou Michele, rovněž herečkou známou ze seriálu Glee. Pokoj měli rezervovaný od šestého července právě do soboty. Ještě v pátek večer se Cory bavil ve městě s přáteli. Pak už ho živého nikdo neviděl, do pokoje záchranáře zavolala hotelová služba.

Seriál Glee znáte z Prima COOL i Prima love. Mladý kanadský herec je nejnovější obětí závislosti z řad celebrit. Podívejte se ZDE na další trosky showbyznysu.

-jad-

Vše o seriálu Glee se dočtete ZDE

Sdílejte článek
Štítky pokoj seriál Glee

Přečtěte si také