TopStar

26. července 2013 10:40

Markéta Zídková

Favorit Talentu zemřel! Podívejte se na poslední rozhovor s travestitou Sofií Monstrozi

Je to šokující zpráva. Slavný travestita vystupující pod jménem Sofia Monstrozi s pražskou skupinou Hanky Panky před několika dny zemřel. Jedno z jeho posledních vystoupení bylo na natáčení pořadu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013. Přehrajte si video ze zákulisí!

Na začátku prázdnin byla Sofia Monstrozi ještě plná sil a udivovala svým uměním porotu soutěže show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, kde vystupovala společně s kolegyní Stefany z travesti skupiny Hanky Panky! A naprosto ji ohromila!

Všichni totiž na brněnském castingu čekali klasické vystoupení ala Tina Turner nebo Helena Vondráčková, jenže vystoupení bylo úplně jiné, nadčasové, se skvělými kostýmy celá show hodná Las Vegas.

Na písničku Stay od Shakespear's Sisters sehrály členky travesti skupiny Hanky Panky show plnou symboliky boje dobra se zlem. Sofia Monstrozi v nádherném černém kostýmu hrála "paní Smrt", přetahující se o jednoho z diváků s kolegyní Stefany v bílo-stříbrném kostýmu s andělskými křídly.

Porota byla nadšená a bez váhání poslala Hanky Panky za tenhle výkon dál.

Bohužel, minulý pátek 19. 7. se stala strašná věc a Sofia Monstrozi, potenciální adeptka na vítězství, ve 34 letech zemřela.

"Je to strašné, že už tu není. O tom, jak se to stalo, bych nerada mluvila," řekla nám její travesti kolegyně Stefany. Zda bude v soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT pokračovat bez Sofie neprozradila. "Zatím bych to nechala bez komentáře," uvedla vyhýbavě Stefany.

Sofia Monstrozi byla velmi milý a pozitivní člověk, o čemž svědčí poselství, které nám řekla do kamery: "Radujte se z toho, co máte. Pokud je vám špatně, věřte, že může být ještě hůř." Takhle pozitivně Sofia přistupovala k životu, i když už jí samotné v té chvíli nejspíš nebylo nejlépe.

Podívejte se na poslední videorozhovor se Sofií Monstrozi pro televizní kameru:

Sdílejte článek

Přečtěte si také