TopStar

4. května 2018 18:28

Ilona Blašková

Fenomenální show Rychle a Zběsile live se řítí do Prahy!

Jistě všichni znáte film Rychle a zběsile s Vinem Dieselem v hlavní roli. A pokud se vám líbil, budete nadšeni z fenomenální show Rychle a Zběsile live, která se řítí se spoustou vytuněných kár do Prahy. My jsme si nenechali ujít Londýnskou premiéru. Abychom vás trošku namlsali.

Rychle a zběsile live je něco úplně nového. Show, která dokáže pohltit i ty co vytuněným kárám zrovna neholdují. A vy pokud jste ujetý na rychlá auta a akční podívanou s velkolepými efekty, tak vy budete šílet.

Největší překvapení pro nás bylo, že celou show má uvést přímo hvězda stejnojmenného filmu Vin Diesel. A toho jsme si prostě nemohli nechat ujít! Za ohromnou scénou se ukrývá celý vozový park všech vozidel, která při představení hrají. Nechybí ani tank, kamion, vlak anebo letadlo.

Všech čtyřicet televizních štábů netrpělivě čekalo na příchod filmového hrdiny a on opravdu přišel. Za vřískotu stovek fanynek jsme pilně žhavili mikrofon, abychom z Diesela něco vyloudili. Nervozita stoupala každým jeho přiblížením.

Jak se Vin cítil před velkolepou premiérou? A je pravda, že je i producentem? „Ano vstoupil jsem do originálního projektu jako producent, protože je to úžasná show která efekty a 3D mappingem pohltí všechny z vás. Jako byste byli její součástí. A jsem moc rád, že mohu být dneska u toho a celou show uvést. Vždyť Rychle a zběsile je můj život,“ prozradil francouzské televizi Vin Diesel.

Potéi se Vin přiblížil i k nám. Náš moderátor už natahoval mikrofon, a co čert nechtěl, na červený koberec vešel Vinuv přítel, kterého měl potřebu najednou pozdravit. Prostě najednou byl fuč.

Už brzy vám rozhovory s tvůrci i herci v TOP STARU ukážeme. Budete zírat!

Sdílejte článek

Přečtěte si také