TopStar

1. října 2014 09:36

Ferratum Bank nabízí nejrychlejší online půjčky na trhu

Ferratum Bank poskytuje oblíbené rychlé půjčky nově od banky i v České republice, a zároveň naplňuje své vize – stává se symbolem online bankovnictví a tvůrcem revolučních finančních produktů. Ke garanci odeslání půjčky do 1 minuty na váš účet brzy přidá nový produkt.

Ferratum Group, finanční skupina, pod kterou nová banka spadá, chce změnit tradiční myšlení ve svém oboru. „Cílem Ferratum Bank není síť poboček, ale moderní a stoprocentně funkční mobilní bankovnictví,“ uvádí zakladatel a majoritní vlastník finanční skupiny, charismatický Fin Jorma Jokela.

Už se nemusíte bát podvodných poskytovatelů půjček

Půjčky před výplatou se splatností do jednoho měsíce dříve poskytovaly jen nebankovní instituce, často bohužel značně neseriózní. Až září 2014 přineslo významný pokrok – Češi se dočkali mikropůjček bez ručení do 10 tisíc korun na 7 až 45 dní s veškerými výhodami bezpečnosti a profesionality uznávané Ferratum Bank, která je pod kontrolou Malta Financial Services Authority. Instituce zde navázala na zavedenou společnost Ferratum Czech.

Více než peníze pro všechny – vize a zároveň slib moderní online banky

Ferratum Bank klade důraz na co největší jednoduchost služeb a perfektní zákaznický servis, kdy je svým zákazníkům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Pokud vás potká nenadálý výdaj, například na koupi spotřebiče, který náhle dosloužil, doplatky energie a podobně, stačí se online nebo přes SMS obrátit na Ferratum Bank. Žádat o půjčku můžete třeba i o půlnoci. Vždy se za několik minut dozvíte, zda je schválena, a peníze vám banka ihned posílá na účet.

Revoluční finanční produkt Ferratum Bank na obzoru!

Ferratum Bank, specialista na rychlé půjčky s pobočkami ve 20 zemích světa, jde však stále dál, a ještě letos nabídne nový a výjimečný finanční produkt.

Už teď prozradíme, že novinka kombinuje kreditní kartu a kontokorent revolučním způsobem – zákazníci se mohou těšit například na to, že k jeho zřízení nebudou potřebovat běžný účet, ani platební historii. To znamená i ušetření peněz za správu a celkové pohodlí v nakládání s rodinnými financemi. A navíc – platit budete pouze za skutečně čerpané finance. Žádný poplatek za správu účtu, za zřízení produktu.

A další produkty Ferratum Bank chystá na jaro příštího roku. Bude mezi nimi i tolik žádaný spotřebitelský úvěr se všemi výhodami, které nyní nabízí pouze rychlé půjčky?

„Ano, chystáme i další bankovní produkty. Chceme však nadále zůstat online bankou, vizionářem v mobilním bankovnictví. Lidé nepotřebují banky, kamenné pobočky a reklamní propisky. Lidé potřebují bankovní služby ihned po ruce,“ vysvětlil na tiskové konferenci zakladatel Ferratum Jorma Jokela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také