TopStar

20. července 2013 06:40

Fešák na víkend: Alec Baldwin

Hollywood dobyl svým nádherným bleděmodrým pohledem. Ale nenechte se mýlit. Herec Alec Baldwin (55) není žádné neviňátko. Dost ho zklidnilo až druhé manželství.

Instruktorku jógy Hilarii Thomas (29) si vzal Alec Baldwin za ženu teprve před rokem. A to po bouřlivém rozvodu s Kim Basinger (manželství trvalo od roku 1993 do roku 2002) tvrdil, že už se nikdy ženit nebude."Pak ale přišla Hilaria a já jsem byl ztracený,"žertuje.

Tleskáme Alecovi, kterého v devadesátých letech časopis Empire zařadil mezi sto nejvíc sexy hvězd na světě, za snahu dát se do pořádku. Jednu dobu to totiž už už vypadalo, že se nedokáže vyhrabat z tloušťky, alkoholových úletů a taky nechutného chování. Dodnes se kaje z telefonátu, který unikl na veřejnost a ve kterém své dospívající dceři Ireland, nadával, že je prase.

Ireland, které je dnes sedmnáct, mu ale odpustila a dnes spolu s tátou vycházejí skvěle. Pokud chcete Aleca vidět v dobách největší slávy, mrkněte se v neděli na Prima love od 20.15 na film Muž na ženění. Během natáčení se se Kim Basinger a Alec Baldwin do sebe zamilovali.

Další chlap, který by vás mohl zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také