TopStar

26. října 2013 08:50

Fešák na víkend: Jim Carrey

Už je ve svých jednapadesáti dědeček, ale jen málokdo by to do Jima Carreyho řekl. Určitě si neštěžuje jeho mladičká přítelkyně "dvacítka" Cathriona White, irská maskérka. Jim o ní moc nemluví, plachou Cathrionu chrání zájmu médií.

Přestože na plátně se dokáže neuvěřitelně proměňovat od podivných pohádkových bytostí až k sexy chlapíkům, v soukromí je Jim Carrey vlastně docela usedlý muž s překvapivými sklony k depresím, ze kterých se kolem roku 1980 opakovaně léčil.

Byl dvakrát ženatý - jeho první žena Melissa byla ještě vdaná, když si spolu začali a dcera Jane se narodila jentaktak po jejím rozvodu. Pak se kanadský rodák Jim nechal do chomoutu zlákat ještě jednou, k oltáři si v roce 1996 odvedl herečku Lauren Holly. Manželství ale vydrželo jen rok a pak následovala celá řada přítelkyň, dokud se nezamiloval do kolegyně Jenny Mc Carthy. Vydrželi spolu pět, ale pak přišel rozchod a po pár měsících půvabná irská maskérka, mladší o polovinu.

Prohlédněte si Jima, jeho blízké i neuvěřitelné proměny před kamerou ve FOTOGALERII:

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Jima Carreyho v sobotu na Prima LOVE v nevšední civilní poloze herectví ve snímku Kruté neřesti:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Jim Carrey

Přečtěte si také