TopStar

18. ledna 2014 08:00

Fešák na víkend: Patrick Dempsey (Vzal si o 20 let starší ženu)

Pokud je někdo prototypem dokonalého amerického krasavce, tak právě on. Zároveň je však herec Patrick Dempsey (48) mužem velikých překvapení. Kdysi si vzal ženu o 27 let starší, než on sám. A málem se dostal na olympiádu!

Proslavil ho seriál Chirurgové, ale jeho vlastní život by na seriál vystačil. Nejsledovanější by nejspíš byly díly, kde se popisuje jeho manželství s herečkou Rocky Parker. Měl ji velmi rád, ženatý s ní byl několik let a s nevlastním synem (o rok starším než je on sám!) se stále vídá.

Rocky Parker poznal v divadle, kde začínal, pomáhala mu v začátcích kariéry a rozešli se jako přátelé. To už Patrickova televizní hvězda začala stoupat vzhůru. Přímo raketovou rychlost pak nabrala se seriálem Chirurgové - přinesla sebou i větší filmové příležitosti.

Patrick Dempsey je podruhé ženatý, s manželkou Jillian vychovávají čtrnáctiletou dceru Tallulu a šestiletá dvojčata Darbyho a Sullivana.

Detail, který o něm (asi) nevíte: Byl v juniorské reprezentaci USA ve sjezdovém lyžování a neúspěšně usiloval o účast na zimních olympijských hrách.

TIP Prima-Style.cz: Seriál Chirurgové běží na Prima LOVE v neděli od 22.50 hodin.

Fotogalerie ze soukromí:

Ze seriálu Chirurgové:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky seriál chirurg Rocky ženatý

Přečtěte si také