TopStar

2. února 2015 08:55

Lucie Průchová

Fešák tohoto týdne: Mads Mikkelsen (začíná druhá řada Hannibala)

Tohoto krasavce můžete vídat opět pravidelně. Nové díly premiérové 2. řady Hannibala budete moct sledovat každé pondělí od 21.55. Najdete v nich vše, co jste měli rádi v řadě 1., navíc okořeněné ještě hutnější psychotickou paranoií!

A něco bližšího o tomto herci... Mads Mikkelsen pochází z Dánska, je 183 cm vysoký a přes to, že už to není žádný mladíček, má i ve svých devětačtyřiceti letech neuvěřitelné charisma, kterého si už všiml i Hollywood (Král Artuš, Casino Royal, Tři mušketýři, Souboj Titánů...)

Mads je od roku 2000 šťastně ženatý s kolegyní Hannou Jacobsen a vychovávají dvě dospívající děti. Mezi hercovy největší vášně ve volném čase patří motocyklový veterán Danish Nimbus (na stejném kdysi jezdil i Steve McQueen!). "Miluju pocit svobody a vítr ve vlasech, ale nepotřebuju k tomu velkou rychlost moderních motorek," usmívá se. "Což samozřejmě mimořádně těší moji ženu," dodává.

Dobrá zpráva pro jeho fanynky: premiérové díly příběhů o mlsném doktoru Lecterovi sledujte od 2. února vždy v pondělí ve 21.55 na COOLu.

Po Hannibalově ostudné (nebo možná spíše "ostudně zábavné") hře z první řady si Will jako chovanec "lebedí" v baltimorském blázinci jakožto hlavní podezřelý ze série vražd, zatímco náš Hannibal sám si hoví na svobodě.

Ani jeden z nich však ještě neřekl své poslední slovo...

Nové díly premiérové 2. řady Hannibala budete moct sledovat každé pondělí od 21.55. Najdete v nich vše, co jste měli rádi v řadě 1., navíc okořeněné ještě hutnější psychotickou paranoií!

Zejména dojde na rozehrání Willova osudu. Ač za katrem, usilovně pracuje na odhalení toho, jak na něj Hannibal vraždy nastrojil. Nic mu v tom nepomáhá, že ředidel jeho ústavu Dr. Chilton chce spíše honit slávu než pravdu...

Naštěstí pro Willa není jediný, komu dojde, že tu něco nesedí. Spojence bude mít i v Jacku Crawfordovi (Laurence Fishburne). Hned první díl řady ostatně začíná brutálním soubojem Crawforda s Hannibalem – pár minut nato je ovšem odhaleno, že na něj dojde až týdny v budoucnosti.

A tak zatímco Hannibal dále kuje své pikle, příležitostí pro odpovídání na otázky se stane Willův soud...

Malá ochutnávka zde, dobrou chuť :-)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky souboj Cindy Crawford Mads Mikkelsen Steve McQueen

Přečtěte si také