TopStar

19. června 2013 06:40

Dagmar Dandová

Festival ve Varech bez Mareše? Faltýnovou nepozvali!

Modelka Petra Faltýnová (35) skoro každý rok jezdila jako host na filmový festival do Karlových Varů. Letos ji ale nikdo nepozval. Jako přítelkyně jednoho z nejlépe placených moderátorů v Čechách by přitom měla být mezi prvními, kterým přijde pozvánka. Znamená to, že do Varů nepřijede ani Leoš?

„V létě se do Varů nechystám. Je to sice událost, ale já si festival bohužel letos nechám ujít. Nikdo mě nepozval,“ přiznává modelka, která radši odletí s dcerou Adrianou do New Yorku. Do Ameriky za nimi možná přijede i Leoš Mareš.

Patra Faltýnová rozhodně nezahálí. Letos dostudovala školu designu, a tak se teď kromě modelingu může věnovat i zařizování bytových interiérů.

„Bylo to náročné. Posledních čtrnáct dnů jsem se učila do tří do rána a usínala u počítače,” říká. „Kdybyste nebyla novinářka a já mohla mluvit naprosto upřímně, tak bych vám řekla, že na to v tomhle věku už nemám. Ale nakonec jsem to dala. Nic jsem neopisovala, nepodváděla jsem. Zkoušky jsem si vydřela a teď mám diplom,“ dodává spokojená Petra.

Od svého partnera Leoše Mareše zatím ještě žádný dárek k úspěšnému absolvování školy nedostala. „Za zkoušky se něco dává?” divila se Petra a pak se zamyslela: „Za pilnost by mi asi mohl něco věnovat, že?“

To by tedy opavdu mohl, když sobě každou chvíli kupuje luxusní auto!

-dad-


Přečtěte si také