TopStar

27. dubna 2013 11:30

Blanka Konrádová

Filip Renč chce svatbu a dítě!

Bouřlivák a věčný milovník žen, režisér Filip Renč, jde do sebe. Už delší dobu seká dobrotu po boku přítelkyně Kristýny Nerudové. Dokonce spolu plánují miminko.

I když byl v posledních letech Filip Renč považován za jednoho z největších proutníků mezi režiséry, pomalu chystá svatbu. „S přítelkyní Kristýnou jsme spolu už nějaký ten pátek, takže veselka je na pořadu dne,“ přiznal Renč, který si po dlouhých měsících natáčení Sanitky, byl odpočinout u moře.

„Odjel jsem s kamarády na ryze pánskou jízdu na Seychelské ostrovy. Nic nám tam nescházelo. Bývalý partner první české Playmate Jany Štefánkové, honorární konzul Ernst Pindur, nás ubytoval v jedné ze svých honosných rezidencí na největším ostrově Mahé. Z jeho domu je krásný výhled. Byl jsem tam poprvé a rozhodně to stálo za to,“ pochvaloval si Renč.

A jak to má nyní s plánováním rodiny? „Chtěl bych se usadit a těším se i na dítě. Sice už mám Natálku, ale ta se mnou nežije. Jen občas se vídáme. Snažím se být dobrým tátou,“ prozradil Renč, který si dokonce už hledá i nové hnízdečko, kde by vychovával své potomky.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky ostrov Playmate Filip Renč

Přečtěte si také