TopStar

19. července 2018 12:30

Ilona Blašková

Film Mission: Impossible Fallout s Tomem Cruisem je nařachaný akčními scénami!

Když se řekne Mission: Impossible, nesmí chybět kdo? No tak to je jasné. Tom Cruise! Ano, ten musel během natáčení dalšího pokračování tohoto akčního filmu vyskočit 106krát padákem, aby se nakonec použily asi tak tři záběry. Do toho nějaké to zranění a tak dále. Je to ale profík!

Nadupané akční záběry, napětí a věrohodný strach v očích! Šestý díl špionážní série Mission: Impossible Fallout s hlavním hrdinou Tomem Cruisem provázelo spoustu překvapení. Třeba neplánované několikaměsíční přerušení natáčení díky Tomově zranění. Skok, při kterém si kotník poranil se ale díky své autentičnosti do filmu nakonec přeci jen použil. „Rehabilitoval jsem téměř deset až dvanáct hodin denně, sedm dní v týdnu. Věděl jsem, že musím, protože byl jasný deadline a museli jsme pokračovat. Nemohl jsem sice dělat spoustu věcí, protože jsem skutečně nemohl chodit, ale udělal bych to znovu," prozradil Tom Cruise.

No, vrásky na čele si díky tomu připsal i režisér Christopher McQuarrie, který jako jediný natočil dva díly ze šestidílné série Mission: Impossible. Do té doby měl totiž pod palcem každý díl někdo jiný. „Tom miluje dělat všechny tyhle věci a často se mu musí připomínat, že je to sice skvělé, ale ať myslí i na to, že to má vypadat, jakoby se taky trošku bál. Někdy to pro něj byla totiž až moc velká zábava," prásknul na Cruise režisér Christopher McQuarrie.

O filmový převrat se v tomhle bijáku postarají i další herci, jako je Alec Baldwin nebo herečka Rebecca Ferguson, která si svou roli bývalé agentky nemůže vynachválit. „Moje postava má hodně silných stránek. Ona nemá strach z žádné situace. Je velmi flexibilní a myslím, že i dost chytrá," řekla Rebecca Ferguson.

V tomhle snímku mají prostě všichni pro strach doslova uděláno. A přesvědčit se o tom můžete na vlastní kůži v českých kinech poprvé už 2. srpna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také