TopStar

29. května 2019 10:00

Markéta Škorňová

Finále Global Social Awards už dnes! Hvězdy sociálních sítí se sejdou v Praze!

Hvězdy Instagramu, YouTubu, Twitteru a dalších sociálních sítí se dnes sejdou v pražském Foru Karlín, kde se bude konat finále Global Social Awards 2019! Celým večerem bude provázet krásná topmodelka Karolína Kurková a na finále budou k vidění nejen české hvězdičky Anna Šulcová či Jitka Nováčková, ale také Alexy Vivien, Paola Antonini a spousta dalších influencerů!

Global Social Awards je vlastně takovým vyvrcholením Social Awards, které sledují celosvětové trendy, nové hvězdičky na sociálních sítích a zajímavé osobnosti a příběhy ze světa Instagramu, Twitteru a podobně. Hlavní myšlenku Social Awards skvěle vystihuje hashtag #ThinkSocial, který má poukázat na společenský přesah ocenění, povzbuzovat zájem o sociální témata a šířit pozitivní hodnoty a podporu. Inspirovat a být inspirován.

Pětatřicet finalistů pochází z celkem devatenácti zemí, mezi kterými nechybí ani finalisté z USA, Číny nebo Indie. Mezi finalisty je například Ross Smith, fotbalista, ale především tvůrce videí, jež se proslavil vtipnými záběry se svou dvaadevadesátiletou babičkou. Ve své tvorbě klade důraz na vztahy mezi generacemi a zároveň baví miliony fanoušků po celém světě.

I Česká republika má mezi finalisty své želízko. Tím je Anna Šulcová, kterou na Instagramu sleduje neuvěřitelných 615 tisíc fanoušků a je to právě ona, kdo patří k nejvlivnějším osobnostem Česka.

Akci, kterou bude moderovat topmodelka Karolína Kurková, navštíví i modelka Jitka Nováčková, která má největší trable s tím, co si vezme na slavnostní večer na sebe. „Tyhle šaty opravdu miluji. V ateliéru jsem si je zkoušela na Fashion Weeku a cítila jsem se jako princezna,“ svěřila se Jitka. Jenže už je měla na akci a podruhé by to byl přešlap! „Teď tedy opravdu nevím, co si sakra vezmu na sebe,“ lamentuje pod fotkou netradičních šatů modelka.


Přečtěte si také