TopStar

26. srpna 2017 21:37

vedran

Finále Muže roku: nehoda Karla Voříška a vítězství pro Hložka

Vyhlašování nového Muže roku v Náchodě okořenilo pořádné drama. Postaral se o něj moderátor Karel Voříšek, který celý slavnostní večer moderoval s kolegyní ze Zpráv Klárou Doležalovou. Cestou na ceremoniál měl nehodu, naštěstí bez zranění.

„Jel jsem po dálnici D11, byla tam kolona, jel jsem pomalu, auto za mnou to nedobrzdilo a v plné rychlosti to do mě napálilo zezadu. Jeho auto je totálně zničené, moje vzadu odřené. Byl to nepříjemný zážitek, byla to pořádná šlupa,“ uvedl Karel Voříšek, který na finále dorazil s několikahodinovým zpožděním.

Start se výrazně posouvat nemusel, navíc nad scénářem bděla Klára Doležalová, která tak na chvíli suplovala i svého moderátorského parťáka. Večer se nakonec všem líbil. Zvláště pak promenáda v plavkách, ze které byla Klára mírně vedle.

„Málem jsem omdlela, protože tolik svlečených chlapů pohromadě jsem skutečně ještě nikdy neviděla. Byla to pro mě velká premiéra,“ smála se.

Vítězem se nakonec stal třiadvacetiletý fitness trenér z Prahy Matyáš Hložek. Příjmení skutečně patří známému muzikantovi Stanislavovi, který je Matyášův otec.

„Pořád tomu nevěřím, klepou se mi kolena,“ řekl bezprostředně po vyhlášení vítězů Matyáš, kterému slavný otec držel palce.

„Že půjde do podobné soutěže, jsem nečekal. A že měl takový úspěch? Musím to rozchodit,“ dodal na adresu svého syna.

Těsně před finálovým kláním se objevili spekulace, že Hložek vyhrál z protekce. To vedení soutěže ale popírá. „O vítězi hlasovala osmadevadesátičlenná porota, byla to největší porota na světě. Myslím, že Matyáš vyhrál právoplatně,“ dodal šéf soutěže David Novotný.

Pravdou je, že Matyáš Hložek patřil k největším favoritům. Kromě potřebné výšky, vypracovaného těla a fotogenické tváře je také vybaven jazykově, a navíc zdědil i jistý hudební talent, který předvedl ve volné disciplíně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také