TopStar

17. července 2018 09:00

Finále Wimbledonu: Dorazila vždy elegantní Kate Middleton, sexy Emma Watson i gentleman Benedict Cumberbatch

Celý svět čekal v neděli 15. července na finále Mistrovství světa ve fotbale. Británie ale očekávala finále mužské tenisové dvouhry Wimbledonu. Na hru Novaka Djokoviće a Kevina Andersona se přišla podívat Kate Middleton s princem Williamem, herečka Emma Watson i novopečený tatínek Hugh Grant. A komu to slušelo nejvíce?

Na turnaji se objevila i premiérka Spojeného království Theresa May. Vévodkyně z Cambridge zvolila pro tuto událost jasně žluté šaty z módního domu Dolce & Gabbana. Fantasticky podtrhly Kateinu postavu a málokdo by tak uvěřil, že teprve před nedávnem porodila třetího potomka. Kabelka od Dolce & Gabbana skvěle podtrhla její outfit. Meghan Markle se sice na zápasu neobjevila, společnost Kate ale dělal její muž. Ten měl nejspíše dobrou náladu a házel tak jeden vtip za druhým.

Na zápasu se objevilo nespočet hvězd. Mimo atraktivní Emmy Watson, která dorazila jako skutečná dáma, se objevil i herec Benedict Cumberbatch společně s Tomem Hollandem. A že vypadali pánové jako skuteční gentlemani, o tom nebylo pochyb. Luxusní outfity s perfektně sladěnými doplňky nadchly nejednu dámu.

Jedenatřicetiletý Srb Novak Djoković ovládl finále bez ztráty jediného setu a odnesl si titul vítěze Wimbledonu. Za titul z londýnského pažitu si vysloužil odměnu ve výši v přepočtu 66 milionů korun. Na travnatém grandslamu slaví tzv. „Djoker“ již počtvrté.

Sdílejte článek
Štítky Hugh Grant Wimbledon Emma Watson Benedict Cumberbatch Mistrovství světa ve fotbale Novak Djokovic

Přečtěte si také