TopStar

13. února 2014 06:50

Dagmar Dandová

Finalistka České Miss č. 10 Gabriela Franková: Předváděla diamanty za miliony

Gabriela Franková se věnuje modelingu už od sedmi let, kdy předváděla dětskou módu. Pak se ale vrhla na tanec a na divadlo a neměla na přehlídky už tolik času. Ve čtrnácti se ale na mola vrátila a slavila nevídané úspěchy. Dokonce o ní psali ve všech tureckých novinách.

"Dostala jsem v Turecku kampaň na diamanty, kdy jsem předváděla šperky za miliony, což mělo obrovskou publicitu," řekla nám Gábina, která jezdí často pracovat do zahraničí.

"Už ve čtrnácti letech jsem odjela do Milána, což bylo hrozné, protože jsem neuměla skoro ani slovo anglicky," zavzpomínala si dívka s číslem deset.

"Nikdy na to nezapomenu. Měla jsem se vrátit 21. prosince zpátky do Čech, ale přišla sněhová kalamita a zrušily se všechny lety. Rodiče šíleli. Nakonec jsem jela vlakem do Vídně, ale sníh zablokoval i koleje a já skončila sama v Benátkách. Domů jsem se dostala horko těžko až 23. prosince večer, ale pak jsem prožila ty nejštastnější Vánoce s mojí rodinou," uvedla Gábina, která ve svém věku už dokonce podniká.

Je spoluzakladatelkou soutěže krásy, kdy se hledá Miss středních škol Olomouckého kraje, a navíc vlastní modelingovou agenturu.

Tak tahle dívka se jen tak neztratí.

Názor redaktorky:

Gábina je kromě toho, že je velice atraktivní, navíc i sympatická. Vypadá božsky, ale chová se jako úplně normální holka, s kterou se můžete bavit úplně o všem. Dělá modelku už skoro 10 let a nafoukaná není ani trochu. Naopak! Na soustředění se bavila úplně se všemi a často rozesmávala celou skupinu. Je trochu podobná Monice Žídkové, která vyhrála Miss Europe 1995, tak uvidíme, jestli i Gábina dosáhne podobných úspěchů.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také