TopStar

23. ledna 2014 16:40

Dagmar Dandová

Finalistky České Miss: před odletem na exotický Mauricius skočily za bar

Finalistky desátého ročníku soutěže Česká Miss se chystají na soustředění, které se bude konat v ostrovním státě v Indickém oceánu. A před odletem na Mauricius se ještě stačily naučit, jak mají správně míchat drinky.

Na dobrý koktejl od budoucí Miss přišla i modelka a moderátorka Monika Leová.

"Vloni jsme byli na soustředění na Filipínách a budu na to vzpomínat celý život. Bylo to úžasné a hned bych jela znova. Škoda, že mě tam letos nevzali," smála se I. vicemiss 2013. "Holkám bych poradila hlavně to, aby si s sebou na cestu vzaly něco sladkého," poradila finalistkám Leová.

"To je jasné, sladké bude potřeba. Jen na rumu se vydržet nedá. A také si nezapomeňte vzít nějakou dobrou knihu," přidal se s tipem na cesty moderátor Libor Bouček, který bude finalistky na Mauricius doprovázet.

Prezidentka České Miss Michaela Maláčová bohužel na soustředění nepojede, ale holkám popřála, aby si cestu užily. "Na Mauriciu nemusíte soupeřit, to si nechte až na finále. Hlavně vám přeji šťastnou cestu a všechny se ve zdraví vraťte," vzkázala jim vítězka soutěže Miss Československo pro rok 1991.

Libor Bouček ji hned ujistil, že návrat bude v pohodě: "Jsme pojištění i pro případ repatriace, takže domů se určitě dostaneme," ubezpečil ji moderátor.

Jednotlivé finalistky exkluzivně představí VIP Zprávy dnes večer. Podívejte se v 19.55 na Primě.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také