TopStar

7. července 2015 12:02

Lucie Průchová

Floutek Justin Bieber ukázal holý zadek! Nahé fotografie z lodi poblíž Bora Bora vystavil na svém Instagramu

Justin Bieber potěšil všechny své fanynky – ukázal jim svou holou zadnici a dívky, ale i někteří chlapci se určitě rozplývali blahem.

Své nahé tělo vystavil Bieber v pondělí na svém instagramovém účtu a tento post měl samozřejmě obrovský úspěch.

Že by se tento jednadvacetiletý zpěvák inspiroval návrhářem Jacobsem, který ale ukázal přece jen něco víc, a to své mužství, i když jen malinko a ještě to bylo omylem?

Fotografie měla být totiž poslána soukromě, ale nějak se to nepovedlo :-(

Jacobs je ale homosexuál a fotografii zřejmě posílal svému objektu touhy, proto ta vystrčená prdelka.

Takže se zde nabízí otázka: Je Justin Bieber opravdu homosexuál, jak to někteří jeho "příznivci" tvrdí? Ukazuje svou prdelku spíše fanynkám, nebo fanouškům?

Popisek u fotky zní: „Podívejte se!“ zpěvák ukazuje na pevninu před sebou, ale upřímně, kdo z jeho fanoušků by při prohlížení tohoto snímku obdivoval nějakou krajinu v povzdálí!

Justin je v současné době na dovolené, kterou si užívá na lodi poblíž Bora Bora, ale zatím není jasné, kdo mu dělá doprovod.

Bieberova zadnice zaujala i zpěvačku Miley Cyrus – sdílela fotku na svém Instagramu, a tady je úplně jasné, která část snímku, jí přišla nejzajímavější.

Dokonce spolu s Justinem vystavila pozadí zpěvačky Rihanny a napsala Bieber vs. Rihanna.

Je z jejího nového klipu Bitch Better Have My Money, který určitě stojí za zkouknuti. Pokud jste ještě neviděli, tak tady máte možnost:

Sdílejte článek

Přečtěte si také