TopStar

7. listopadu 2017 12:15

Followeři se vysmívají Instagramu Madonny i kanálu McConaugheyho

Mnohé celebrity mají bezesporu svou obsáhlou základnu fanoušků. Někdy se však stane, že je něco špatně. I mezi hvězdami se sem tam najde někdo, kdo píše úplně zbytečné blogy a zveřejňuje na Instagramu ne úplně prezentující příspěvky. A nejčastější komentář je pak ,,Odcházím".

Matthew McConaughey a ,,jeho tajný youtubový kanál"

Na spoustu celebrit se pějí ódy. I přesto se potkávají s mnoha negativními komentáři. Podobná situace proběhla s youtubovým kanálem takové hvězdy jako je Matthew McConaughey. ,,Matthew má svůj kanál, na který se nikdo nedívá." Tento titulek zaplavil světová média v loňském roce. ,,Tajnou" stránku hvězdy objevili na internetu jeho fanoušci. Tehdy měl kanál kolem 240 sledujících. Nikoli 240 tisíc, pouhých 240 jedinců! Přitom kanál existoval už celý rok.

Jednomu z nejcharismatičtějších herců Hollywoodu se podařilo vytvořit jeden z nejnudnějších kanálů, kam si nahrál několik vlastních videí a trailerů svých projektů. Ve videích herec hovořil o dobročinnosti - to je sice úctyhodné, ovšem natočeno je vše natolik špatně, že kanál si vysloužil jen výsměch.

Největší rozruch vyvolal fakt, že hvězda natočila svá videa vertikálně. Poté, co tisk o kanálu napsal, jeho fanouškovské zázemí začalo vzrůstat a nyní tvoří kolem 79 tisíc sledujících, ovšem i to je pro celebritu takového rozměru dost málo.

Madonna a nepodařená selfie

Madonna se projevila nejen jako královna popvé scény, ale i jako královna špatných selfie. Nafouklé kachní rty, vyzývavé oděvy a přehnané filtry mají veskrz všechny hvězdy současnosti. Nepůsobí to však natolik tragikomicky jako právě u Madonny. Zpěvačka jakoby měla za cíl vypadat co nejhůře, vybírá si nejnevhodnější úhly, pochybně křivé grimasy a aby toho nebylo málo, přidává i značné množství neméně zvláštních videí.

James Franco a jeho ,,šílený" Instagram

Megalomanský a všemi dámami opěvovaný herec James Franco svůj účet na Instagramu již smazal. Z paměti fanoušků však nezmizí nikdy. Filmová ikona bezesporu sex symbolem je, sám je si toho vědom, ovšem jeho selfie vyvolala v jeho fanoušcích a sledujících jen jednu reakci, co nejdříve kliknout na tlačítko ,,unfollow". Franco se teprve vzbudil, Franco demonstruje podpaží, Franco vykukuje zpoza polštáře... Kontrolním výstřelem se stala fotografie, kde hvězda stojí u zrcadla a má ruku zasunutou pod svým spodním prádlem.

Od tohoto druhu erotiky byly v šoku i ty nejvěrnější fanynky hollywoodského krasavce. Jamesi, řekni, že to byla chyba!

Kanye West a nepochopitelný Twitter

Taky máte přítelkyni, která postuje příspěvky každou vteřinu? Máte známou, která si dává na své sociální sítě citátky typu: ,,Je těžké mě nalézt, snadné ztratit a nemožné na mě zapomenout?" Pokud jste zastánci takových účtů, okamžitě se neváhejte zařadit do fronty sledujících Kanyeho Westa a jeho motivační citáty udělají váš život krásnější.

Někdy má Kanye West chuť zahrát si na Kapitána Očividnost:

,,Buďte reální, ne ideální."

,,Individualita je vždy důležitější než vzhled."

,,Ne každý, kdo je s vámi, je váš přítel."

Někdy má zas potřebu poukázat na svou dokonalost:

,,Já jsem ten důvod, proč se každý den usmívám."

,,Je mi líto mých ex, představte si, ony mě ztratily."

A stává se, že má zkrátka sentimentální (s čímž mu vesele pomáhá Caps Lock a mnoho desítek vykřičníků):

,,Ať všechno táhne, udělám si všechno sám."

Svými Tweety těší Kanye West značnou záplavu fanoušků den co den, vždyť všechny zmíněné citáty jsou jen za poslední měsíc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také