TopStar

6. srpna 2018 11:22

Fotka dne: Ashton Kutcher se sladkým synkem Dimitrim

Starat se o dvě děti není nic jednoduchého. O to těžší to mají ti, kteří se musí zároveň soustředit na kariéru. Zatímco se Mila Kunis (34) poslední týdny věnovala svým pracovním povinnostem, její muž Ashton Kutcher (40) ji zastoupil v domácnosti a staral se o jejich dvě dítka.

Před několika dny odchytili paparazziové herce Ashtona Kutchera na procházce se synkem Dimitrim, který v listopadu oslaví druhé narozeniny. Šťastný tatínek nesl chlapce v náručí a pořád ho vyhazoval do vzduchu. Přičemž dost vysoko! Chlapec z toho ale byl nadšený a vypadal šťastně. No, když to maminka nevidí, tak si Ashton může dovolit nějakou tu lumpárnu.

Kde byla starší dcerka dvojice zůstává tajemstvím. Vypadá to ale, že právě kvůli pracovním povinnostem si manželé najímají chůvu. I přesto se ale snaží investovat do svých ratolestí co nejvíc času to jde. Kunis dokonce nejednou zmiňovala, že bere svá dítka na natáčení i do jiných měst. ‚‚Není jediná aktivita, kterou bych nezkusila se svými miláčky!‘‘ přiznává v rozhovorech herečka.

Připomeňme, že Ashton a Mila se vzali před třemi lety a poslední dobou se stále více spekuluje o třetím těhotenství herečky. Ona ale podobná tvrzení popírá. No, jde o jeden z mála hollywoodských párů, které jsou zatím šťastné. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také