TopStar

21. března 2019 15:30

Tereza Šulcová

FOTO: Instagramová celebrita Týnuš Třešničková ukázala popálené ruce!

Kristýna Třešňáková, kterou mnozí znají pod jménem Týnuš Třešničková, je již půl roku v soukromé nemocnici v Turecku, kde si léčí popáleniny, které utrpěla v Istanbulu. Poprvé za tu dobu ukázala, jak na tom skutečně je. Je to horší, než mnozí fanoušci čekali!

Slavná česká youtuberka vyrazila na první společnou dovolenou se svým přítelem Viktorem Hájíčkem, která se změnila v peklo. Právě v Istanbulu utrpěla závažné popáleniny při ohnivé show v jedné z nejznámějších restaurací Nusret.

Celá show se totiž vymkla kontrole ve chvíli, kdy barman manévrující s hořlavinou udělal chybu a přímo před Třešničkovou chemikálie explodovala. Slavná youtuberka začala okamžitě hořet. Lidé byli v šoku a pomoci se jí dostalo pozdě. Podle informací utrpěla popáleniny na 35 procentech těla, její přítel na 15 procentech.

Nyní je v péči soukromé kliniky již půl roku. Léčba je náročná, ale slavná youtuberka se nevzdává. V nemocnici se z ošetřovatelek staly blízké kamarádky. „I když jsem někdy protivná, vždycky se mi snaží pomoct a zlepšit mi náladu," svěřila se Týna na sociální síti.

„Po pravé ruce je má fyzioterapeutka Irem, která se mnou tráví téměř každý den několik hodin. To díky ní jsem mobilní a můžu se téměř bez problémů hýbat. Byla tu pro mě od doby, kdy jsem pořádně neohnula některé prsty, nebo v žádném případě nezvedla ruce nad hlavu," dodala blogerka.

Týnuš si tuto fotku chtěla původně nechat pro sebe, ale nakonec si to rozmyslela. Teď vypadají její ruce právě takhle! „Život mi často hází klacky pod nohy a já se ani tentokrát nevzdávám," svěřila se Třešničková na svém Instagramu. Youtuberka má kolem sebe ty nejlepší doktory a společně mají za cíl, aby hojení proběhlo bez komplikací a snad i bez následků. „Je náročné, být tak dlouho a daleko od svých blízkých, ale aspoň tu mám takovou moji druhou rodinku," dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také