TopStar

2. ledna 2019 10:00

Tereza Šulcová

FOTO: Instagramová celebrita Týnuš Třešničková ukázala své popáleniny!

Kristýna Třešňáková, kterou mnozí znají pod jménem Týnuš Třešničková, je již čtvrt roku v soukromé nemocnici v Turecku, kde si léčí popáleniny, které utrpěla v Istanbulu. Poprvé za tu dobu ukázala, jak na tom je.

Slavná česká youtuberka vyrazila na první společnou dovolenou se svým přítelem Viktorem Hájíčkem, která se změnila v peklo. Právě v Istanbulu utrpěla závažné popáleniny při ohnivé show v jedné z nejznámějších restaurací Nusret. V této restauraci se každý večer uskutečňují večerní ohnivé představení, které probíhá hned za barem, u kterého pár seděl. Celá show se ale vymkla kontrole ve chvíli, kdy barman manévrující s hořlavinou udělal chybu a přímo před Třešničkovou chemikálie explodovala a slavná youtuberka začala hořet. Lidé byli v šoku a pomoci se dostalo pozdě. Podle informací utrpěla popáleniny na 35 procentech těla a její přítel na 15 procentech těla.

Restaurace by podle všeho měla zaplatit veškeré náklady na péči. Někteří lidé nechápali, proč zůstává Třešničková v Turecku a nevrátí se zpět do Česka. Někteří dokonce tvrdili, že se jí určitě nic nestalo a užívá si tam delší dovolenou. To byl pravděpodobně impuls pro Týnu, která ukázala, jak to doopravdy je. Ve svém denním příběhu zveřejnila fotku popálené ruky, ale k tomu se nevyjadřovala. V ruce držela knihu Báječný víkend.

Tím pravděpodobně zavřela všem „haterům“ ústa. Neumíme si představit, jak rozsáhlé popáleniny Týna má, ale podle všeho jsou nejvíce zasaženy ruce, hrudník a obličej. Ten je podle rodiny už zcela v pořádku.

Svátky tedy musela slavná bloggerka strávit v nemocnici. „Bohužel se mi nevyplnilo mé jediné vánoční přání; a to být už na svátky zdravá doma,“ svěřila se na svém Instagramu. „Já jsem ale pozitivní člověk a vždy se na všem snažím zaměřit na to kladné. Člověk si urovná priority a začne si vážit věcí, které dosud byly samozřejmostí. Od prvního dne se nejvíc těším na svoji postel. A až se probudím vedle svého dokonalého přítele, který mi je tou největší oporou,“ dodává.

Týně přejeme brzké uzdravení bez jakýkoliv následků!


Přečtěte si také