TopStar

20. ledna 2019 11:00

Tereza Šulcová

FOTO: Joseph Baena jde ve stopách svého otce Arnolda Schwarzeneggera! Fotografie vám vyrazí dech

Téměř každý zná slavnou pózu fantastického terminátora Arnolda Schwarzeneggera. Kdyby náhodou ne, podívejte se níže na fotografii! Jeho nemanželský syn Joseph Baena (20) otcovu pózu napodobil a teď je hvězdou internetu.

Několik hodin strávených v posilovně se Josephovi určitě vyplatilo. Jak je vidět, k figuře svého otce nemá daleko. Arnold tuto fotku vyfotil před padesáti lety, když mu bylo pouhých jedenadvacet let. Josephovi je o rok méně a opravdu se potatil!

Matka Josepha je bývalá Arnoldova služebná. Románek, ze kterého vzešel tento svalovec, se odehrával v době, když se Arnold s manželkou Marií Shriverovou (62) snažil o čtvrté dítě. Josephův nevlastní bratr se narodil pouhých pět dní před ním!

Arnold Schwarzenegger má celkem pět dětí. Dvě dcery a dva syny s manželkou Marií Shriverovou a posledního syna Josepha má se služebnou Mildred Patricia Baenovou. Jak jsme zmínili výše, jeho manželka byla těhotná ve stejnou dobu jako jeho služebná, obě čekaly dítě s Arnoldem. V tu dobu to byla mediální bomba. Ženy porodily syny pět dní po sobě.

Sdílejte článek
Štítky Arnold Schwarzenegger

Přečtěte si také