TopStar

17. ledna 2019 10:41

Tereza Šulcová

FOTO: Miley Cyrus se zakulacuje bříško! Víme co to bude!

Známá americká zpěvačka a herečka má krátce po svatbě s hercem Liamem Hemsworth (29) a nyní si nelze nevšimnout jejího zakulacujícího se bříška. Jedná se o těhotenství? Nebo novomanželka po svatbě nabrala pár kil?

Zpěvačka napsala vyjádření na svůj Twitter a přidala k tomu i vtipnou fotografii. „Nosím v sobě vajíčko, díky vejci nám každý gratuluje. Jsme rádi, že nám to přejete! Nyní nás můžete všichni nechat být a vrátit se k zírání na vejce, které je „nejlajkovanější“ fotkou celého Instagramu,“ napsala Miley na svůj Twitter ve středu.

Slepičí vejce totiž nedávno porazilo „nejlajkovanější“ fotku Kylie Jenner. Ano, čtete správně, obyčejné slepičí vajíčko! Účet se slepičím vajíčkem byl založen právě z důvodu, aby porazil všechny známé osobnosti, a to se povedlo!

Toto vyjádření zpěvačka napsala na sociální síť poté, co magazín OK! Australia napsal, že Miley je těhotná a s Liamem Hemsworthem (29) očekávají holčičku. „Miley je šťastná, holčičku si vždycky toužebně přála,“ řekl neznámý zdroj.

Na druhou stranu zpěvačka pro Glamour magazín přiznala, že do konce roku 2019 chce být vdanou paní a mít už děťátko. Tak je možné, že Miley si chce své těhotenství nechat co nejdéle jen pro sebe. Konec konců, fotografie hovoří za vše!

Sdílejte článek

Přečtěte si také