TopStar

20. dubna 2015 15:01

Lucie Průchová

FOTO: Prsa Miley Cyrus už nikoho nepřekvapí. Tak se pochlubila džunglí v podpaží!

Miley Cyrus opět šokuje! Ale nejen svým outfitem, kde opět vystrkuje svá prsa s polepenými bradavkami... Slyšeli jste snad někdo něco o tom, že jdou do módy drny chlupů v podpaží?!

Paul McCartney, Joan Jett a Miley Cyrus se zúčastnili 30. ročníku Rock and Roll Hall of Fame v Clevelandu ve státě Ohio.

Miley Cyrus si na tuto událost pořídila nový obleček a upřímně – už by asi nenašla lepší příležitost pro to, aby se v něm pořádně předvedla, než právě na večírku na počest rockerské Síně slávy.

Měla na sobě koženou bundu a opravdu pozoruhodné šaty s laclem, který odhalil její ňadra. Bradavky měla pokryty samolepkami ve tvaru srdce s iniciály Joan, ale co všechny dost překvapilo, bylo její podpaží.

Není úplně jasné, zda její neoholené podpaží bylo součástí plánovaného vzhledu. Každopádně vyvolalo opět hodně pozornosti, což Miley určitě VŮBEC nevadí!

Později večer se tato kontroverzní blondýnka převlékla do něčeho méně extravagantního a pokračovala v oslavách v decentní černé halence s fiží. Asi jí táhlo na bradavky... :-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také