TopStar

11. července 2016 11:58

Michal Chalupa

FOTO: Ta se už doslova zbláznila! Neuvěříte, čím si Miley Cyrus nechala zohavit své sexy tělo

Její úlety se už těžko překonávají. Teď však Miley Cyrus zašla zase o kousek dál. Na ruku si nechala vytetovat oblíbenou potravinu svého přítele Liama Hemswortha. Možná, že v tu chvíli nebyla při smyslech, ale každopádně ji tahle kérka bude „zdobit“ až do konce života….

Na světě je mnoho lidí, kteří časem litovali svého tetování. Sama se o tom dost možná přesvědčí Miley Cyrus, která je bezhlavě zamilovaná do amerického herce a fešáka z Hunger Games, Liama Hemswortha , a nechala si vytetovat obal od jeho oblíbené pomazánky Vegamite.

Miley a Liam jsou od roku 2013 zasnoubeni a tímto gestem mu chce dát nejspíš najevo, jako tento vztah bere vážně. Upřímně – nechali byste si vytetovat obal od oblíbené paštiky své drahé polovičky? Možná se vám zdá takový způsob projevu lásky trochu šílený. Pokud by si ale nechala vytetovat jen jeho jméno nebo hercovy iniciály, určitě by na sebe neupoutala tolik pozornosti. A navíc, podle Liamových slov jsou oba touto kvasinkovou pomazánkou doslova posedlí a vyrůstali na ni.

Těžko říct, zda se jedná jen o dobře promyšlenou reklamu, nebo opravdu jde o neskutečnou lásku k tomuto produktu. Doufejme jen, že si Miley nevytetuje taky oblíbenou pochoutku svého čuníka :-)


Přečtěte si také