TopStar

23. listopadu 2015 12:52

Petr Cífka

FOTO: Thor brutálně sešel! Ze svalnatého superhrdiny Hemswortha je zarostlá a vyhublá troska!

Tohle, že je nejvíce sexy muž planety?

Jednou věcí, jste si mohli být v posledních letech jistí - když někdo vyhlásil anketu o nejvíce sexy muže planety, vždy jste na špičce zahlédli jméno Chrise Hemswortha. Celosvětovou slávu si tenhle dvaatřicetiletý Australan získal rolí severského boha Thora ve filmovém zpracování komiksové série od Marvela. Tím ale jeho herecké ambice zdaleka nekončí. Třeba letos svou kariéru ozvláštnil rodinnou komedií Bláznivá dovolená nebo v úloze dobrodružného ajťáka Hacker. Uznejte sami, že v takových filmech se nemůže po plátně prohánět jako plavý a polonahý svalovec, takže na řadu přichází hubnutí.

Největší výzvu před něho postavil film V srdci moře, který už 3. prosince vstupuje i do českých kin. Jako kapitán lodi, která chtěla ulovit velrybu, ale nakonec je sama lovena, musel vypadat jako pravý námořník ze začátku 19. století. To znamená svaly ano, ale v hubeném a šlachovitém podání. Pořádný plnovous navrch je samozřejmostí.

Je vidět, že "námořnická dieta" s jeho tělem slušně zacvičila, i když na fotce si trochu pomohl zatažením ramen. Slušný výkon, i když třeba na legendární fyzické proměny Christiana Balea teda ještě zdaleka nemá. Co myslíte?


Přečtěte si také