TopStar

15. června 2017 08:30

vedran

FOTOGALERIE: Takhle si řekli své ano miss Hanka Věrná a hokejista Radek Smoleňák

Miss Hanka Věrná je od soboty vdanou paní. Na Moravě si vzala dlouholetého partnera, hokejistu Roberta Smoleňáka, jehož příjmení nyní hrdě nosí. Portálu iPrima.cz nyní poskytla exkluzivní svatební fotky.

Svatba se podle všeho odehrála v duchu tradičních moravských zvyklostí. A sama nevěsta si ji užila přesně tak, jak si přála.

"Svatba byla úžasná, naprosto jsme si ji užili a předčilo to moje očekávání," uvedla Hanka Věrná, která je od soboty paní Smoleňákovou.

Celou veselku organizovali manželé sami, za pomoci blízkých a rodiny. "Žádnou agenturu jsme neměli, o to byly přípravy náročnější, ale zase jsme měli skvělý personál, květinovou výzdobu i kapely. Všichni byli úžasní a pohotoví. A to nemluvím o mé rodině a družičce v čele se svědkyní, se kterými jsme pracovali už od čtvrtka," líčí dál vicemiss z roku 2009.

Mezi hosty se objevila spousta známých jmen, mimo jiné i Smoleňákovi kamarádi z Ameriky i NHL Jakub Voráček, Ondřej Pavelec, Jiří Tlustý či Michael Frolík. "Byla jsem nadšená, když jsem viděla všechny super lidi pohromadě," jásala dál Hanka, podle níž dospěli partneři ke svatbě přirozeně.

"O svatbě jsme doma nikdy moc nemluvili, ale oba jsme cítili, že se jednou vezmeme, tak to přirozeně vyplynulo. A svatební cesta? Tu jsme si už nadělili před svatbou, protože teď začne nová sezona a není čas," dodala pro iPrima.cz Hanka Smoleňáková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také