TopStar

16. srpna 2018 10:30

Ilona Blašková

Fotograf Jan Svoboda je předním českým fotografem dámských zadečků!

Necháme vás nahlédnout pod ruce předního českého fotografa "dámských zadečků". Honza Svoboda nás během své práce zasvětil do současných trendů a představte si, dokáže vyzrát i na celulitidu!

Fotograf Honza Svoboda vždy v létě fotí svůj kalendář plný krásných ženských zadečků a jak sám, říká, letos vybral TOP ZADEČKY v České republice. Jak vypadá takový casting na top zadečky? „Casting znamená, rok procházení Instagramů a stalkování jejich profilů. Pak psaní, hodně psaní a doufání, že odepíšou,“ odpověděl fotograf.

Co si budeme povídat, Instagram, filtry retuše a takové zkrášlovací věci. Přeci tomu nemůže věřit. „Je pravda, že na živo je nevidím všechny. Je to risk. Nechci, aby chodili na castingy, protože by to mohli brát tak, že se chci jen podívat,“ řekl.

Takže holky, stačí správný hashtag a máte kšeft. Ovšem i mezi dámskými prdelkami jsou trendy. Teď jsou v kurzu opálené fitness zadečky. „Určitě musí být kulatý. Velký, malý to je jedno. Když se to dobře nasvítí, a zadek dobře nastaví, tak celulitida neexistuje. Občas se sice někdo objeví, ale spíš se snažím vybírat, aby to tak nebylo,“ prozradil fotograf.

Honza totiž nemá ve zvyku něčím šokovat, a vše dělá tak, aby se to líbilo nejširšímu spektru lidí. Takže se zřejmě nikdy nedočkáme třeba kalendáře boubelek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také