TopStar

28. srpna 2013 13:40

Dagmar Dandová

Francouzské polibky Jiřího Mádla. Jirko, ale to není tvoje Evička!

Z herce a režiséra Jiřího Mádla je zajímavý mladý muž. Určitě si to myslí i žena, kterou poslední dny svírá v náručí a líbá, francouzská herečka Clémence Thioly.

Jiří Mádl od Snowboarďáků herecky dozrál. Dokazuje to i v novém filmu Colette, kde hraje vězně Viliho, který je schopný pro svou lásku obětovat všechno včetně vlastního života. Jeho milenku hraje krásná Francouzka Clémence Thioly a na plátně jim to spolu neuvěřitelně sluší.

Co na to ale říká Mádlova přítelkyně Eva Josefíková?

„Když jsem Evě řekl, s kým tam hraji, okamžitě si ji vygooglila a pak mi řekla, že si dělám prd.., že budu mít ve filmu milostné scény s takovou kočkou,“ řekl Jiří Mádl, který se se svou přítelkyní seznámil právě na place a to při natáčení filmu Probudím se včera.

Jiří Mádl podal ve filmu Colette životní výkon a přiznal, že to bylo i díky podpoře jeho filmové partnerky. „Clémence Thioly byla skvělá. Bylo znát, jak moc je za tu roli vděčná. Vlastně jsem ani nevěděl, co je zač. Milan má cit na výběr herců, mělo to vždycky náboj,“ vzdal poctu režisérovi snímku Milanovi Cieslarovi.

Zajímalo nás, jestli je i po dotočení snímku Mádl s krásnou cizinkou ve spojení. „Ne nějak moc, ale jsme. Strašně rád jsem ji teď po pár měsících znovu viděl na tiskovce.“

A co na to Clémence? „Spolupráce s Jiřím Mádlem byla skvělá. Jasná. Snadná. I po skončení natáčení jsme v kontaktu. Byli jsme skutečně dobrý tým! I když práce na Colette byla opravdu náročná. Třeba moje úplně první scéna byla v posteli s nacistou, to byl opravdu těžký moment,“ přiznala herečka.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také