TopStar

17. září 2018 11:45

Ilona Blašková

Frontman kapely Sebastian má problémy s hlasivkami. Přestane zpívat?

Zpěvák Sebastian před nedávnem oznámil zdravotní komplikace s hlasivkami, kvůli kterým musel v koncertování trošku zvolnit. Přesto maká dál a dokonce rovnou natáčí novou desku. Ta má být tentokrát "dospělejší."

Od jeho megahitu “Toulavá“ sice uběhly teprve tři roky, ale za tu dobu se Sebastian vyšvihl na úplnou špičku popularity u nás. Poptávka po něm je obrovská a tak koncertuje, co to jde. Před nedávnem, ale vyvěsil na svou sociální síť šokující informaci. „Stalo se to, že mám cystu na pravé hlasivce. Takže než půjdu na operaci, tak musím být v takovém klidovém režimu. Určitě za to může práce, jednak životní styl. Asi jsem se moc hnal za něčím dopředu. Tak to chce zase trošku zpomalit,“ prozradil zpěvák. A v tu chvíli se fanoušci o svého idola začali bát. Sice kvůli zdravotnímu stavu zrušil některá vystoupení, ale podle toho co je vidět na jeho sociálních sítích, pracuje o sto šest i nadále.

Sebastian už za nedlouho vypustí do světa nový singl bestseller, který je úvodní písničkou z alba, se kterým mu pomáhá dobře známý producent ODD. „Nová deska bude doufám dospělejší. Možná pro někoho tvrdší a celkově bychom chtěli udělat nový, modernější sound,“ řekl ODD.

My jsme Sebastiana zastihli na natáčení videoklipu pod režijním vedením rappera Lipa. „Sebastian mě oslovil, protože znal mou práci. On chce udělat krok do té větší velké umělecké dospělosti, tak mi říkal, jestli bychom se toho nezhostili,“ řekl Lipo.

Sebastian dokonce už chce působit seriózněji. Být mazlíčkem pro teenagerky mu nestačí a to je vidět i na záběrech z klipu. Dokonce si v něm poprvé střihne hádku se svou hereckou partnerkou. Jak se vlastně staví k hádkám se ženou? „Já se snažím co nejvíc a nejdéle v nějaké normě. Ale jsem takový ten řešič. Takže vlastně když je nějaký problém, tak já se furt ptám – A proč nemluvíš? A co se děje? A furt jedu, a jak nedostanu odpovědi, tak prasknu a je velký průšvih. My máme doma docela Itálii, ale hádky moc nemusím“ prozradil Sebastian. Tak držme Sebastianovi palce, ať se mu dospělý přerod povede a je stále bestseller jako doteď!

Sdílejte článek