TopStar

20. října 2018 18:33

Funk a jazz neumírá! Prahu roztančili MF Robots i Tonya Graves

Prima Music: MF Robots

Myslíte si, že funku a jazzu už odzvonilo? Tak to jste na omylu. 17. října se v Praze předvedla světová kapela MF Robots, která společně se svými předskokany Tonyou Graves a kapelou Top Dream Company roztančila každého, kdo dorazil. A jak taková párty vypadá? Podívejte se sami!

Kapela MF Robots Jana Kincaida, zakladatele a hlavního skladatele ikonických The Brand New Heavies a výtečné zpěvačky Dawn Joseph předvedla svou první strhující funkovou show v Praze. Všechno se točilo samozřejmě především kolem talentu, inovace a zkušenosti dvou silných osobností: producenta, zakladatele, bubeníka a hlavního skladatele legendární britské acid jazzové kapely The Brand New Heavies Jana Kincaida a zpěvačky a multiinstrumentalistky Dawn Joseph.

A co to MF Robots vlastně znamená? Jde o zkratku pro Music For Robots. Jejich muzika je totiž po čertech živá, má v sobě nespoutanou krev a energii, která spolehlivě zaútočí na všechny čidla a orgány posluchačů a nenechá nikoho jen tak postávat.

Před jejich vystoupením se ale předvedla i zpěvačka Tonya Graves, která rozehřála publikum svým nespoutaným americkým country. A po ní se představil i Jakub Vaňas s kapelou Top Dream Company, který svou neotřelou funkovou show rozezpíval celý sál. Zkrátka a dobře, šlo o událost, která za to skutečně stojí.

Sdílejte článek
Štítky Tonya Graves